Ručné STRETCH fólie

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
folie bila 01
€9,99

Ručná stretch fólia biela, šírka fólie 0,5m, s dĺžkou návinu 160m, s hrúbkou 23µm, s prieťažnosťou 150%, s hmotnosťou 2,3kg. Je vhodná do výroby, do skladu, na eshop a kamenné...

Kód: 0555
folie 01
€8,49

Ručná stretch fólia transparentná, šírka fólie 0,5m, s dĺžkou návinu 197m, s hrúbkou 17µm, s prieťažnosťou 150%, s hmotnosťou 2,1kg. Je vhodná do výroby, do skladu, na eshop a...

Kód: 0554

Ponúkame Vám strečové fólie, strečovacie fólie alebo strečky rôznych veľkostí a druhov. Vyberajte z niekoľkých veľkostí a farieb priamo pre Vaše potreby. Využitie strečky je bezhraničné a môžete ju využiť aj v domácnosti.

#ShowMore#

Kde všade sa strečová fólia využíva?

Strečka sa využíva primárne vo výrobe na balenie produktov a balíkov a na fixovanie produktov na palete. Strečka sa dá využiť aj v domácnostiach na ochranu nábytku pri sťahovaní, alebo jeho uskladnení, aby sme zabránili znehodnoteniu cez podmienky prostredia. Využitie sa medze nekladú a veríme, že strečová fólia ponúka aj mnohé ďalšie možnosti, ako využiť strečovaciu fóliu.

Aké druhy strečiek je možné u nás zakúpiť?

Strečky alebo ručné STRETCH fólie využívame aj my v našich skladoch. Vaše zásielky budú starostlivo zabalené do strečovacej fólie, aby sa zamedzilo poškodeniu balíka.

  • Biele fólie - možno využiť na balenie nevzhľadných krabíc, ktoré chceme poslať poštou. Alebo na balení nábytku, aby som zamedzili jeho znehodnoteniu slnečným žiarením.
  • Transparentná fólia - alebo priehľadná fólia, ktorú ponúkame v rôznych dĺžkach a šírkach. Môžete tak vyberať priehľadné fólie priamo pre vaše potreby. Fólie vyberajte podľa šírky tak, aby ste sa nemuseli trápiť jej ďalším skracovaním alebo úpravami a jednoducho fólie aplikovali.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať tú najlepšiu ručnú STRETCH fóliu pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?