Návnady do pasce

Najpredávanejšie

NOANIMAL FISH DRINK p1
€11,99 –25 %
Pôvodne: €11,99  (–25 %)
€8,99
noanimal fish drops
€11,99 –25 %
Pôvodne: €11,99  (–25 %)
€8,99
4 položiek celkom
noanimal fish drops
€11,99 –25 %
€8,99

Extrémne aromatická návnada na prilákanie škodnej, vo forme granúl, s intenzívnou chuťou a vôňou rýb, okamžitý účinok, 500ml. Prilákanie kun, líšok, mačiek, psov,...

Kód: 0256
NOANIMAL FISH DRINK p1
€11,99 –25 %
€8,99

Extrémne aromatická návnada na prilákanie škodnej, v tekutej forme, s intenzívnou chuťou a vôňou rýb, okamžitý účinok, 250ml. Ak potrebujete rýchlo prilákať...

Kód: 0257
ZL PROFI
€9,99 –20 %
€7,99

Profesionálna sada na umiestnenie návnady do odchytové pasce - 1x granulovaná návnada, 1x kliešte, 1x závesná lyžička, 1x veľký bodec. S touto profesionálnou...

Kód: 0304
ZL STANDART
€7,99 –25 %
€5,99

Začiatočnícka sada na umiestnenie návnady do odchytové pasce - 1x granulovaná návnada, 1x kliešte, 1x závesná lyžička. S touto začiatočnícku sadou na...

Kód: 0303

Chystáte sa k odchytu zveri do pasce a premýšľate, na čo ju najlepšie nalákať? Vyskúšajte návnady z našej ponuky s intenzívnou chuťou a vôňou rýb, ktorým žiadna zver zaručene neodolá. Návnady na kuny, mačky, líšky, potkany, myši a ďalšie škodca máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať návnady presne pre Vás.

#ShowMore#

Pre aké druhy zvierat sú lákadlá vhodná?

Špeciálná lákadlá z našej ponuky sú vhodné ako návnada na kuny, mačky, líšky, potkany, myši a ďalšie hlodavce.

Na čo sú návnady určené?

Návnady na myši, potkany, kuny a ďalšie škodca sa používajú na prilákanie zveri do pasce, či fotopasce, aby mohlo dôjsť k ich bezpečnému odchytu alebo monitorovanie.

Na akom princípe lákadlá fungujú?

Návnada na potkany, kuny, mačky, líšky a ďalšie škodca má intenzívnu aromatickú vôňu rýb, ktorá stimuluje čuch, vzbudzuje chuť a vyvoláva prirodzenú zvedavosť, ktorá zver donúti prísť na požadované miesto. V našej ponuke máme dva typy návnad do pasce:

  • Granulovaná návnada do pasce NOANIMAL FISH DROPS, 500ml - najlepší návnada na potkany, myši, kuny a ďalšie škodca vo forme granúl.
  • Tekutá návnada do pasce NOANIMAL FISH DRINK, 250ml - návnada na líšky, mačky a ďalšie škodca v tekutej forme.

Odporúčania predajca

Ak si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať, tú najlepšiu návnadu do pasce pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie