Lepiace pásky

Najpredávanejšie

tart paska 48 02
€0,89 –11 %
Pôvodne: €0,89  (–11 %)
€0,79
1 položiek celkom
tart paska 48 02
€0,89 –11 %
€0,79

Univerzálna transparentná lepiaca páska o šírke 48 mm, dĺžke návinu 60 ma hrúbke 40µm. Izolepa s akrylátovým lepidlom, podklad z PP. Vďaka akrylátovému lepidlu lepí páska...

Kód: 0553

Ponúkame Vám lepiace pásky rôznych veľkostí a druhov. Izolepy, čiže lepiace pásky, pásky alebo konkrétne priehľadná lepiaca páska, má takmer bezhraničné využitie od domácností, kancelárií, cez priemyselnú výrobu, obchody a internetové obchody.

#ShowMore#

Kde všade sa lepiaca páska využíva?

Lepiace pásky, ktoré sa využívajú takmer všade. Izolepa sa využíva v kanceláriách, v skladoch pri balení balíkov alebo v školských zariadeniach. Priehľadná lepiaca páska zalepí roztrhnutý papier takmer na nepoznanie, zalepí natrhnutú knižku, izolepa pevne zlepí balík, aby sa neotvoril. Možno ju použiť na provizórne krátkodobé opravy menších škôd na majetku.

Aké druhy lepiacich lások je možné u nás zakúpiť?

Lepiace pásky alebo izolepy využívame aj my v našich skladoch. Všetky Vaše zásielky budú starostlivo zalepené, aby nehrozilo otvorenie Vašej zásielky.

  • Transparentná lepiaca páska - čiže priehľadná izolepa, ktorú ponúkame v rôznych dĺžkach a šírkach. Môžete tak vyberať lepiacu pásku priamo pre Vaše potreby. Izolepy vyberajte podľa šírky tak, aby ste pásku rýchlo aplikovali bez nutnosti ďalšieho strihania.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať tú najlepšiu lepiacu pásku pre Vaše potreby.

 

Potrebujete poradiť alebo objednať?