BIO křemenitý prášok v spreji na ničenie klieštikovcov aj ploštíc SCHOPF EKTOSOL FOSSIL SPRAY 500ml

Kód: 0202
Na plochy
€23,99 –25 %
0202 BIO křemenitý prášek ve spreji k hubení čmelíků i štěnic SCHOPF EKTOSOL FOSSIL SPRAY 500ml
€23,99 –25 % €17,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.2.2024
Možnosti doručenia

BIO prípravok k likvidácii klieštikovcov u sliepok, sprej, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 500ml, Oxid kremičitý amorfný. Ak hľadáte kvalitný, ale zároveň bezpečný prípravok k likvidácii klieštikovcov, kliešťov, bĺch, vší, ploštíc či mravcov a švehiel, je pred Vami skvelá voľba. Tento produkt s BIO certifikáciou môžete použiť vo všetkých vnútorných i vonkajších priestoroch, a dokonca aj na biofarmách. Aplikáciu tohto lieku zvládne naozaj každý. Sprej stačí pred použitím prostřepat a aplikovať na všetky napadnuté miesta. Účinná látka zaisťuje dlhodobú ochranu ošetrených miest aj po daždi.

Detailné informácie

Podrobný popis

BIO křemenitý prášok v spreji k hubenie čmelíkov SCHOPF EKTOSOL FOSSIL SPRAY, 500ml

Veľmi účinný BIO prípravok k likvidácii klieštikovcov u sliepok, roztočov v domácnosti aj v perie hydiny - plošticiam domácim, kliešťom, blchám, všiam a ďalšiemu lezúcemu hmyzu - mravce, rybenky, stinky, atď., 500ml roztoku ihneď na použitie = aplikácie formou postreku, s takmer okamžitým účinkom (počas 360 minút), dlhodobý účinok aj po daždi, vhodný aj pre BIO farmy, účinná látka Oxid kremičitý amorfný - Kremelina.


Cieľový organizmus

K hubenie roztočov - zvlášť potom klieštikovcov kurích, čmelíkov alebo tiež slepačích munek (Dermanyssus gallinae), i ďalších parazitov v domácnosti a peria, plošticiam domácim, kliešťom, blchám, všiam a lezúceho hmyzu - napr. mravce, rybenky domáci, stinky všeobecné, červotoč tabakový , potemníka múčny, pilous ryžový a ďalšie.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v kurnících, holubníkoch, hospodárskych usadlostiach (na záhrade iv domácnosti), hydinárňach, ale je možné používať tiež v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými), domácnostiach či hoteloch. Vhodný na plochy na všetky miesta výskytu parazitov ako sú podlahy vrátane všetkých medzier, steny a stropy, klietky, bidla, snášedla z vonkajšej strany, ale aj napríklad hnojové jamy. Prípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 500 mililitrové balenie vo forme tekutého roztoku, ktorý je pripravený na okamžité použitie.  


Aplikácia

Prípravok je možné používať aj v obsadených stajniach, iba zakryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Pred použitím nádobu dôkladne pretrepte. Potom aplikujte prípravok zo vzdialenosti 30cm na napadnuté miesta (na plochy, medzery, hniezda, cestičky, pod bidielka aj na iné miesta, kde sa hmyz zhromažďuje). Vlhkosť, ktorá sa po aplikácii vyskytne, sa po krátkej dobe odparí a zostáva len jemná prachová vrstva. Po 5 až 8 dňoch sa odporúča celý proces opakovať


Účinnosť

Prípravok na ničenie roztočov a lezúceho hmyzu má po aplikácii takmer okamžitý účinok (počas 360 minút). Prípravok pôsobí kontaktne a narušuje ochrannú povrchovú vrstvu tela hmyzu, ktorý následne hynie v dôsledku dehydratácie. Prípravok spoľahlivo pôsobí tiež pri vysokej vlhkosti vzduchu. Napríklad pri vonkajšom použití po dažďových zrážkach sa prípravok rozpustí, avšak po jeho ďalšom uschnutí sa opätovne vytvoria malé kryštáliky prípravku. Prípravok tak opäť účinkuje rovnakým spôsobom, tj. Nestráca po daždi účinok. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom.


Odporúčania predajca

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá. Ako preventívne opatrenie odporúčame po dôkladnom vyčistení, dezinfekcii a vysušení stajne naniesť vrstvu křemeliny.Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFEKTOSOL FOSSIL SPRAY, 500ml - etiketa

Dodatočné parametre

Kategória: Hubenie roztočov-klieštikovcov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
1. Paraziti u zvierat: Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
4. Lezúci hmyz: Mravce, Rybenky, stinky, Ploštice
1. Druh parazitov: Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky, Mravce, rybenky, ploštice
2. K aplikácii:: Na plochy
3. BIO prípravok: Áno
Potrebujete poradiť alebo objednať?