Pachový odpudzovač kún NOANIMAL PESTOX SPRAY P500M 500ml

Kód: 0259
€9,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Pachový odpudzovač kún, lasičiek, líšok a hlodavcov, vo forme rozprašovača, ľahká aplikácie, okamžitý účinok, 500ml. Ak hľadáte vysoko kvalitný odpudzovač kún z motorového vozidla, z pôdy alebo z iných miest, potom nemôžete vybrať lepšie. Pre odpudenie škodovej stačí podľa potreby aplikovať 1-3x týždenne 3 streknutia z cca 20cm na požadované miesto. Pachový odpudzovač je 100% biologicky rozložiteľný. Účinná látka: prírodné éterické oleje.

Detailné informácie

Podrobný popis

achový odpudzovač kún v spreji NOANIMAL PESTOX SPRAY P500M, 500ml

Vysoko kvalitný pachový odpudzovač na odpudzovanie kuny, lasice, líšky alebo iných hlodavcov, vo forme rozprašovača na ochranu ošetrených miest. Jednoduchá a rýchla inštalácia s okamžitým účinkom. Obsah balenia 500ml, aplikácie podľa potreby 1-3x týždenne 3 streknutia z cca 20cm na požadované miesto, 100% biologicky rozložiteľný, účinná látka: prírodné éterické oleje.


Cieľový organizmus

K odpudzovanie kún - napríklad Kuna skalná (Martes foina), Kuna lesná (Martes martes) a ďalšie.


Oblasť použitia

Výrobok je vhodný na odpudenie kún z motorového priestoru vozidla, kde spôsobujú veľké škody na vykousané izolácii, prehryznuté elektroinštalácii alebo na hadiciach brzdového systému - možno aplikovať aj na pohyblivé časti. Ďalej je vhodný na odpudzovanie kún zo všeobecných priestorov ako sú votavů, kôlne, sklady, stajne, chlievy, kuríny a podobne, kde kuny radi škodí.

Postrekový odpudzovač kún MARDAWAY, 500ml 5


Príprava

Pri manipulácii s postrekovým pachovým odpudzovačom kún používajte gumové alebo mikroténové rukavice, aby ste sa vyhli priamemu kontaktu odpudzujúce látky s kožou. V prípade, ak by došlo ku kontaktu látky s kožou, treba riadne umyť miesto dotyku vodou a mydlom a následne opláchnuť čistou vodou.

Nasaďte si ochranné rukavice viz odporúčanie vyššie. Ďalej pred použitím prípravok pretrepte, aby sa účinné látky aktivovali a bolo možné aplikovať pachový odpudzovač na požadovaný miesta za pomoci stlačení rozprašovača.


Aplikácia

Pozor, kuny si značkujú svoje teritórium močom, preto pred aplikáciou postreku proti kunám vždy dôkladne očistite / umyte ošetrovanej priestory. Postrek sa nesmie aplikovať priamo na alebo vedľa horúce časti motorového priestoru - môže hroziť splanutí!

Všeobecné priestory:
Prípravok nastriekajte všade tam, kam nechcete, aby kuna chodila. Prípravok pôsobí tak intenzívne, že spravidla postačí cca 3 streknutia, aby kuny odpudil od postříkaného miesta. Opakujte aplikáciu z počiatku každé 2-3 dni (2-3x) po dobu 12 dní. Potom opakujte aplikáciu 1x týždenne.

Postrekový odpudzovač kún MARDAWAY, 500ml 3


Motorové vozidlá:

Aplikácia je veľmi jednoduchá. Zdvihnite veko motora. Nastriekajte sprej na ohrozené miesta a plochy ako sú plastové a gumové časti v motorovom priestore (káble, hadice) zo vzdialenosti cca 20 cm. Potom opakujte aplikáciu 1x týždenne.

Postrekový odpudzovač kún MARDAWAY, 500ml 4

Aplikačná dávka: 1 stlačení striekacie hlavica = cca 1,25ml


Účinnosť

Postrekový pachový odpudzovač kún po aplikácii okamžitý účinok. Po aplikácii prípravku sa vytvára ochranný film, ktorý zamedzuje nechcenému prístupu kunám, a ich škodám, ktoré spôsobujú. Vôňa odpudzujúca látky je pre kuny veľmi nepríjemná a ošetrenému priestoru sa vyhýba. Obsiahnuté látky účinkujú veľmi rýchlo a dlhodobo. Prípravok je založený na prírodnej báze.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFPESTOX SPRAY P500M, 500ml - etiketa

Dodatočné parametre

Kategória: Pachové odpudzovače na kuny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
1. Druh zveri: Na kuny, Na líšky, Na potkany, Na myši
1. Druh škodovej zveri: Myši a potkany, Kuny
2. Škodová zver: Myši a potkany, Kuny
Potrebujete poradiť alebo objednať?