Gélový pachový odpudzovač zveri NOANIMAL PEPPER GEL 330ml

Kód: 0258
€11,99 –33 %
1073 gelovy pachovy odpudzovac zveri noanimal pepper gel pg330 330ml
€11,99 –33 % €7,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia

Pachový odpudzovač kún, líšok, krtkov, mačiek, psov, potkanov a iných hlodavcov, vo forme gélu, ľahká aplikácie, okamžitý účinok, 330ml. Jedná sa o inovatívny pachový odpudzovač, ktorý Vás zbaví tejto škodnej zveri. Pre vysokú účinnosť ho stačí natrieť štetcom podľa potreby 1-3x týždenne na požadované miesto. Pachový odpudzovač je 100% biologicky rozložiteľný, pre človeka a životné prostredie úplne neškodný. Účinná látka: pepper, prírodné éterické oleje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gélový pachový odpudzovač zveri NOANIMAL PEPPER GEL, 330ml

Inovatívny pachový odpudzovač na odpudzovanie kún, mačiek, psov, myší, potkanov a iných hlodavcov, vo forme gélu k ochrane ošetrených miest. Jednoduchá a rýchla inštalácia s okamžitým účinkom. Obsah balenia 330ml, aplikácie podľa potreby 1-3x týždenne, aplikácie štetcom na požadované miesto, 100% biologicky rozložiteľný, pre človeka a životné prostredie úplne neškodný, účinná látka: pepper, prírodné éterické oleje.

Gélový pachový odpudzovač zveri NOANIMAL PEPPER GEL, 330ml 2


Cieľový organizmus

K odpudzovanie kún, líšok, krtkov, mačiek, psov, myší, potkanov a iných hlodavcov.


Oblasť použitia

Výrobok je vhodný na odpudzovanie škodnej zveri z všeobecných priestorov ako sú votavů, kôlne, sklady, stajne, chlievy, kuríny, cesty zvierat, parapety, odkvapy, drevené trámy, prahy dverí, okenné rámy, rebríky, schody a podobne, kde radi škodí . Ďalej je vhodný na odpudenie kún z motorového priestoru vozidla, kde spôsobujú veľké škody na vykousané izoláciu, prehryznuté elektroinštaláciu alebo na hadiciach brzdového systému - možno aplikovať aj na pohyblivé časti.

Postrekový odpudzovač kún MARDAWAY, 500ml 5


Príprava

Prípravok je dodávaný v 330 mililitrové balenia vo forme hustého gélu, ktorý je pripravený na okamžité použitie. K aplikácii gélu je najlepšie použiť štetec alebo handričku. Prípravok je 100% prírodný - biologická odbúrateľnosť, neobsahuje žiadne chemikálie, konzervačné látky a látky škodlivé pre životné prostredie.

 

Gélový pachový odpudzovač zveri NOANIMAL PEPPER GEL, 330ml 3


Aplikácia

Prípravok aplikujte všade tam, kam nechcete, aby škodová zver chodila. Prípravok pôsobí tak intenzívne, že spravidla postačí 1-2 vrstvy náteru, aby zver odpudil od ošetreného miesta. Opakujte aplikáciu z počiatku každé 2-3 dni (2-3x) po dobu 12 dní. Potom opakujte aplikáciu 1x týždenne. Gél možno tiež umiestniť na tácky, podnosy atď. vo väčšej koncentrácii - potom vydrží oveľa dlhšie a po dlhšiu dobu vydáva vôňu.


Účinnosť

Gélový pachový odpudzovač zveri má po aplikácii okamžitý účinok, opatrenie zostáva aktívny aj za dažďa, snehu a slnku, ale najlepšie výsledky dosahuje vo vnútri budov. Po aplikácii prípravku sa vytvára ochranný film, ktorý zamedzuje nechcenému prístupu zveri, a ich škodám, ktoré spôsobujú. Vôňa odpudzujúca látky je pre zver veľmi nepríjemná a ošetrenému priestoru sa vyhýba. Gél naviac neutralizuje nepríjemné pachy zanechané zvieratami. Obsiahnuté látky účinkujú veľmi rýchlo a dlhodobo. Prebytočný gél možno dobre odstrániť teplou vodou a bežným čistiacim prostriedkom, napríklad mydlom. Látka nie je toxická, nie je škodlivá pre človeka ani pre životné prostredie. Prípravok je založený na prírodnej báze.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFPEPPER GEL, 330ml - etiketa

Dodatočné parametre

Kategória: Pachové odpudzovače na kuny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
1. Druh zveri: Na kuny, Na mačky, Na potkany, Na myši, Na psy
1. Druh škodovej zveri: Myši a potkany, Kuny, Psy a mačky
2. Škodová zver: Myši a potkany, Kuny, Psy a mačky
Potrebujete poradiť alebo objednať?