Prepravný box, klietka pre psa do auta KERBL 75x52x61 cm

Kód: 0685
€56,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Prepravný box pre psov do auta, kovový, skladací, dvoje dvierka, s rukoväťou pre ľahké prenášanie, rozmery 75x52x61cm. Ak hľadáte vhodný prepravný box pre svojho psa do kufra auta, tak Vám ponúkame túto prepravnú klietku, ktorá ponúka pohodlie a bezpečie. Prepravná klietka je vyrobená z práškovo lakovanej kovovej mriežky, možno ju jednoducho rozobrať a znovu zložiť. Prepravná klietka má prakticky skosenú prednú časť, aby lepšie zapadla do kufra auta. Spodok klietky tvorí vyberateľná plastová vanička, ktorá uľahčí čistenie. Na vrchu prepravnej klietky sa nachádza aj rukoväť pre ľahké prenášanie.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Prepravný box, klietka pre psa do auta KERBL 75x52x61 cm

Prepravná klietka pre psov, s vyberateľnou plastovou vaničkou, skladacia, jednoduchá montáž a demontáž, práškovo lakovaný kov, dvoje dvierka, predné a zadné, rukoväť na jednoduché prenášanie, skosená predná strana pre kufor auta, rozmery 75x52x61cm. 

Prepravný box pre psov ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Nie 8 - 18 hodín).

Pohodlný a bezpečný box pre psov

Prepravný box je určený pre psov do kufra auta. Vonkajšie rozmery prepravného boxu sú 75 x 52 x 61 cm. Váš domáci maznáčik by mal mať dostatok priestoru, aby si stúpol a v prepravke sa pohodlne otočil. 

klietka-kerbl-do-auta-zviratá

Multifunkčný box s rôznymi možnosťami využitia 

Prepravný box je primárne určený na prepravu autom. Môžete ho umiestniť pohodlne do kufra Vášho auta, dodatočne zaistiť a vyraziť na dovolenku, alebo k veterinárovi. Skvele sa hodí aj pre vystavovateľov psov, kedy poslúži aj ako útočisko u výstavného kruhu, alebo na hotelovej izbe. Prepravný box je stabilný, odolný a bezpečný. 

klietka-kerbl-do-auta-umiestenie

Bezpečnosť Vášho psa na cestách je prvoradá  

Prepravný box je vyrobený z práškovo lakovanej kovovej mriežky, ktorá je odolná voči korózii. Prepravná klietka sa skladá z dvoch častí, z klietky samotnej az vyberateľné plastové vaničky ako dna klietky, ktorá uľahčí čistenie. Klietka disponuje dvomi vstupmi, predné dvierka na skosenej časti klietky vpredu a zadné dvierka zozadu klietky. Na oboch dvierkach sú dve uzatvárania, aby sa klietka počas prepravy neotvorila. Pre ľahké prenášanie sa na vrchu prepravnej klietky nachádza praktická rukoväť.  

klietka-kerbl-do-autá-vybava

Dodatočné parametre

Kategória: Prepravné boxy pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 7.5 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?