Klietka pre vtáky drevená, masív KERBL FIPS 100x50x60 cm

Kód: 0777
€129,99
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Klietka pre vtáky z masívu, lakované smrekové drevo v bielej farbe, výsuvný trusník, 2 dvierka, rozmery 100x50x60 cm. Ak hľadáte štýlovú klietku pre vtáky do bytu alebo do domu, presne takú pre Vás máme. Klietka z masívu, z odolného smrekového dreva, je pevná a stabilná. Drevo je ošetrené ochranným lakom v atraktívnej bielej farbe a tak bude priestory u Vás doma zdobiť mnoho rokov. Celkový vzhľad dopĺňajú okrúhle čierne mreže (šírka ôk 14 mm, hrúbka drôtu 2 mm). Odnímateľná strecha a dvoje praktické dvierka poskytnú dostatok manipulačného priestoru. Vnútri klietky nájdete 4 bidielka (2 x Ø 10 mm, 2 x Ø 12 mm), ktoré poskytnú dostatok miesta pre odpočinok aj viacerým vtákom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klietka pre vtáky drevená, masív KERBL FIPS 100x50x60 cm

Klietka pre vtáky z masívu, lakované smrekové drevo, plastový výsuvný trusník, okrúhle čierne mreže, odnímateľná strecha, 4 bidielka (2 x Ø10mm, 2 x Ø12mm), štýlová biela farba, bočné dvierka: 10x13 cm, predné dvierka: 20x23 cm, rozmery 100x50x60cm. 

Klietka pre vtáky ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Ne 8 - 18 hodín). 

Rozmery a materiál klietky pre vtáky 

Klietka s rozmermi 100x50x60 cm má dostatok priestoru pre stredného papagája aj viacerých menších vtáčikov. Je vyrobená z odolného smrekového dreva, ktoré je navyše chránené náterom v atraktívnej bielej farbe a môže tak zdobiť Váš byt alebo dom.

klietka-pre-vtáky-kerbl-fisp_01-text

Vybavenie voliéry pre vtáky

V klietke nájdete mnoho skvelých vychytávok, ktoré Vám uľahčia starostlivosť o vtáky. Na bočnej strane voliéry sa nachádzajú dvierka o rozmere 10x13 cm, ktoré poslúžia na pripevnenie napríklad nádobky na vodný kúpeľ, alebo krmítka (nie sú súčasťou balenia). Predné veľké dvierka, s rozmermi 20x23 cm, slúžia na manipuláciu s vtáčikmi, alebo na výmenu kŕmenia a vody. Navyše má klietku odnímateľnú strechu, vďaka ktorej bude upratovanie a údržba klietky jednoduchá a rýchla. Klietka obsahuje tiež 4 veľké bidielka (2 x Ø 10 mm, 2 x Ø 12 mm), ktoré poskytnú vtákom dostatok priestoru pre odpočinok, ale aj pre hru. 

klietka-pre-vtáky-kerbl-fisp_02-text

Údržba a čistenie voliéry 

Klietka poskytuje pohodlie aj v údržbe, ktorá bude jednoduchá a rýchla vďaka vysúvateľnému trusníku a odnímateľnej streche. Trusník má plastové dno, ktoré sa ľahko čistí, nepohlcuje pachy ani tekutiny. Jednoducho vytiahnete, vyčistíte a zasuniete späť. Pre ešte jednoduchšie čistenie môžete na trusník položiť noviny (nie sú súčasťou balenia). Odnímateľná strecha Vám poslúži pri zbežnej údržbe klietky, alebo pri výmene vody a krmiva. Aby Vám klietka vydržala ešte dlhšie, odporúčame ochranný náter dreva pravidelne obnovovať. 

Návod na montáž na stiahnutie
PDF s logom A1
Klietka pre vtáky drevená, masív KERBL FIPS 100x50x60 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky a voliéry pre vtáky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 13 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?