Voliéra pre vtáky drevená, masív KERBL 82x67x151 cm

Kód: 0732
ZADARMOZADARMO
voliera pro ptaky kerbl masiv 82x67x151cm 01
€229,99
SKLADOM (5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Voliéra pre vtáky z masívu, lakované smrekové drevo, biela farba, výsuvný trusník, 3 uzamykateľné dvierka, rozmery 82x67x151 cm. Pokiaľ hľadáte priestrannú a štýlovú voliéru pre vtáky do bytu alebo na terasu, presne takú pre Vás máme. Voliéra z masívu, z odolného smrekového dreva, je pevná a stabilná a navyše pôsobí honosným dojmom. Drevo je ošetrené ochranným lakom v atraktívnej bielej farbe a tak bude priestory u Vás doma zdobiť mnoho rokov. Navyše ju môžete umiestniť aj von, vďaka odolnej a nepremokavej bitúmenovej streche. Celkový vzhľad dopĺňajú okrúhle čierne mreže (šírka ôk 15 mm, hrúbka drôtu 2 mm) a troje samostatne uzamykateľné dvierka. Na bočnej strane sa nachádza otočná podložka s dvoma nerezovými miskami na vodu a kŕmenie. Vnútri klietky nájdete 4 bidielka (2 x Ø 10 mm, 2 x Ø 12 mm), ktoré poskytnú dostatok miesta na odpočinok aj viacerým vtákom. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Voliéra pre vtáky drevená, masív KERBL 82x67x151 cm

Voliéra pre vtáky z masívu, lakované smrekové drevo, plastový výsuvný trusník, okrúhle čierne mreže, bitúmenová strecha, 3 uzamykateľné dvierka, 4 bidielka (2 x Ø 10 mm, 2 x Ø 12 mm), otočný podnos s dvoma miskami, štýlová biela farba, rozmery 82x67x151cm.

Voliéru pre vtáky ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Ne 8 - 18 hodín). 

Rozmery a materiál voliéry pre vtáky 

Voliéra s rozmermi 82x67x151 cm má dostatok priestoru pre veľkého papagája aj viacerých menších vtáčikov. Je vyrobená z odolného smrekového dreva, ktoré je navyše chránené náterom v atraktívnej bielej farbe a môže tak zdobiť nielen Váš byt alebo dom, ale aj záhradu alebo terasu. Odolná bitúmenová strecha ochráni vtáky pred dažďom aj slnkom.

kerbl-voliera-pro-ptaky-rozmery

Vybavenie voliéry pre vtáky

Vo voliére nájdete mnoho skvelých vychytávok, ktoré Vám uľahčia starostlivosť o vtáky. Na bočnej strane voliéry sa nachádza otočný podnos s dvoma nerezovými miskami, do ktorých ľahko doplníte kŕmenie a vodu bez nutnosti otvárať dvierka na klietke. Navyše je na podnose praktické bidielko, ktoré uľahčí vtákom prístup k miskám. Okrem toho obsahuje voliéra 4 veľké bidielka (2 x Ø 10 mm, 2 x Ø 12 mm), ktoré poskytnú vtákom dostatok priestoru pre odpočinok, ale aj pre hru. Na bočnej strane klietky sa nachádzajú dvoje menšie dvierka, do ktorých môžete upevniť ďalšie kŕmidlá podľa ľubovôle (nie sú súčasťou balenia).

kerbl-voliera-pre-vtáky-vybavenie

Údržba a čistenie voliéry 

Klietka poskytuje pohodlie aj v údržbe, ktorá bude jednoduchá a rýchla vďaka vysúvateľnému trusníku. Trusník má plastové dno, ktoré sa ľahko čistí, nepohlcuje pachy ani tekutiny. Jednoducho vytiahnete, vyčistíte a zasuniete späť. Pre ešte jednoduchšie čistenie môžete na trusník položiť noviny (nie sú súčasťou balenia). Aby Vám voliéra vydržala ešte dlhšie, odporúčame ju umiestniť pod prístrešok a ochranný náter dreva pravidelne obnovovať. 

Návod na montáž na stiahnutie
PDF s logom A1
Voliéra pre vtáky drevená, masív KERBL 82x67x151 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky a voliéry pre vtáky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 28 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?