Prepravka pre psov a mačky KERBL EXPEDITION ECO 45x30x30 cm

Kód: 0683
€11,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Prepravný box pre psov a mačky do 6 kg, s kovovými prednými dvierkami, rukoväťou pre ľahké prenášanie, s rozmermi 45x30x30cm. Ak hľadáte vhodnú prepravku pre svoju mačku alebo psa, tak Vám ponúkame tento prepravný box, ktorý ponúka pohodlie a bezpečie. Prepravný box je vyrobený z kvalitných a odolných plastov, možno ho jednoducho rozobrať a znovu zložiť vďaka praktickým poistným klipsám. Kovové dvierka na prednej strane boxu sú odolné a pozinkované proti korózii. Na vrchu prepravky sa nachádza aj rukoväť pre ľahké prenášanie prepravky a dve pútka na pripnutie bezpečnostného pásu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prepravka pre psy a mačky KERBL EXPEDITION ECO 45x30x30 cm

Pre psov a mačky do 6kg, veko a vaňa sa spájajú klipsami, kovové predné dvierka, rukoväť pre ľahké prenášanie prepravky, dva úchyty pre bezpečnostný pás v aute, rozmery 45x30x30cm.

Prepravný box pre psov ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185  (Po-Nie 8 - 18 hodín).

kerbl-expedition-eco-45-uvod

Pohodlný a bezpečný box pre malé mačky a psy

Prepravný box je určený pre malé psy a mačky do 6 kg. Vonkajšie rozmery prepravného boxu sú 45 x 30 x 30 cm. Váš domáci maznáčik by mal mať dostatok priestoru aby si stúpol a v prepravke sa pohodlne otočil.

kerbl-expedition-eco-45-flags

Multifunkčný box s rôznymi možnosťami využitia 

Prepravný box je určený pre rôzne druhy dopravy a situácie. Môžete ho umiestniť pohodlne na zadné sedadlo Vášho auta, zaistiť bezpečnostným pásom a vyraziť na dovolenku, alebo k veterinárovi. Skvele sa hodí aj pre vystavovateľov psov a mačiek, kedy poslúži aj ako útočisko pri výstavnom kruhu. Pokiaľ radi cestujete vlakom, tak aj to nebude problém. Prepravný box je stabilný, odolný a bezpečný.

kerbl-expedition-eco-45-vybavenie

Bezpečnosť Vášho psa na cestách je prvoradá  

Prepravný box je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a pevné. Box je vybavený bezpečnostnými prvkami, ktoré oceníte. Prepravka sa skladá z dvoch častí, z dna a veka, ktoré sa k sebe pripevňujú štyrmi klipsami a na oboch bokoch v hornej časti prepravky nájdete zabudované úchyty pre bezpečnostné pásy do auta. Predné dvierka sú pozinkované proti korózii pre ešte väčšiu výdrž a odolnosť. Mriežka na dvierkach a praktické okienka s priezormi po stranách boxu zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu. Pre ľahké prenášanie sa na vrchu prepravky nachádza praktická rukoväť.

Dodatočné parametre

Kategória: Prepravné boxy pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg
1. Maximálna nosnosť: 1-10 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?