Pelech pre mačky, lehátko na parapet KERBL 56x36x7cm, béžové

Kód: 0709
€31,59
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Možnosti doručenia

Polstrované mačacie lehátko pre všetky typy parapetov. Táto luxusná leňoška v béžovej farbe krásne zapadne do každého okna. Pelech má odnímateľný povlak, ktorý možno ľahko zložiť a vyprať v práčke pri 30 °C. Upevnenie je veľmi jednoduché a to vďaka dvom svorkám, ktoré sú súčasťou balenia. Pelech na parapet poskytne mačke dokonalé miesto pre odpočinok a tak obľúbené pozorovanie okolia, pričom doma nezaberie skoro žiadne miesto.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pelech pre mačky, lehátko na parapet KERBL 56x36x7cm, béžové

Luxusná mačacia leňoška na upevnenie na parapet s polstrovaním skvele zapadne do každého okna, a Vaša mačka ju bude milovať. Tento pelech sa hodí na všetky typy parapetov a v domácnosti zaberie minimum miesta. Vašej mačke ponúkne útulné útočisko, z ktorého bude mať krásny výhľad na okolité dianie ako doma, tak vonku.

  • rozmery pelechu: 56x36x7cm  (dx š xv)
  • materiál: 100% polyester
  • 2 skrutkovacie svorky
  • odnímateľný prateľný povlak 
  • pre všetky typy parapetov 

 

Výhľad priamo z pelechu

Pre mačky je pozorovanie okolia ich prirodzenou súčasťou, rady majú prehľad a vedia, čo sa okolo nich deje.  Pelech na parapet je dokonalým snúbením potrebného s príjemným. Doprajte svojej mačke krásny výhľad z pelechu priamo do Vašej záhrady alebo ulice. 

 kocici-helatko

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pelechy pre mačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?