Škrabadlo pre mačky KERBL ROCKY, súprava nástenných poschodí 6 ks

Kód: 0501
€76,99
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Škrabadlo pre mačky, nástenné, šesť častí, montáž podľa individuálnych priestorových možností, nosnosť 6kg. Škrabadlo pre mačky ľahko  namontujete lahko na stenu, a tak Vám v byte nezaberie takmer žiadny priestor. Táto sada obsahuje stúpačky, výklenok s polstrovaným vankúšom, valček obalený sisalovým vláknom a vrchný klobúčikový pelech. Táto lezecká stena je určená všetkým zvedavým a hravým mačičkám s vášňou k výškam a lezeniu. Sada je vyrobená z masívneho dreva a vďaka páčivej farebnej kombinácii prírodnej a bielej, skvele zapadne do každého interiéru. Vaša mačička tu bude mať pohodlné a pokojné miesto na oddych, hranie a brúsenie pazúrikov. Zároveň tu bude mať Váš maznáčik krásny výhľad na pozorovanie okolia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Škrabadlo pre mačky KERBL ROCKY, súprava nástenných poschodí 6 ks

Škrabadlo pre mačky v prírodnej farbe, sada šiestich častí, montáž na stenu podľa Vašich priestorových možností. Lôžková doska s odnímateľným vankúšom, stúpačky, sisalový stĺpik na brúsenie pazúrikov, klobúčikový pelech, nosnosť 6 kg. Kvalitné masívne prevedenie v modernom designe. Splňte Vašej mačičke sen a kúpte jej trochu džungle aj k Vám domov.

Rozmery škrabadla

Nástenné škrabadlo pre mačky sa skladá zo šiestich častí, ktoré môžete podľa svojich individuálnych priestorových možností namontovať na stenu, diely na ukotvenie do steny sú súčasťou balenia.

Škrabadlo zahŕňa:

  • 1 x valček so sisalovou plochou: 50 cm, o 9 cm
  • 3 x stúpačka 15 x 22 cm
  • 1 x polstrovaná doska na ležanie: 40 x 31 cm
  • 1 x kolíska: 50 x 35 cm

Kočičí škrabadlo- nástěnné ROCKY

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Škrabadlo pre mačky KERBL ROCKY, súprava nástenných poschodí 6 ks

Dodatočné parametre

Kategória: Mačacie škrabadlá na stenu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.5 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?