Domček pre mačky KERBL PAOLA ECO 60x51x41 cm

Kód: 0705
€40,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Domček pre 1-2 mačky, aj pre malé psy, 100% recyklovaný plast, jednoduchá montáž, odolný voči UV, rozmery 60x51x41 cm. Pokiaľ hľadáte praktický domček pre mačky, tak presne taký pre Vás máme. Domček pre mačky v štýlovom prevedení je nielen praktický, ale jeho výroba je šetrná k prírode, pretože je minimalizované použitie fosílnych zdrojov. Navyše materiál domčeka vyniká vodeodolnosťou, odolnosťou voči UV žiareniu a odolnosťou voči vplyvom počasia. Preto je vhodný nielen do interiéru, ale aj na vonkajšie použitie ako úkryt pred nepriazňou počasia. Mačací domček vyniká svojou jednoduchou konštrukciou, jednotlivé diely do seba zacvaknete bez použitia náradia a domček ľahko prenesiete na vhodné miesto. Vďaka rozoberateľnej konštrukcii ho môžete rýchlo a bez námahy vyčistiť a pretože má materiál domčeka hladký povrch, čistenie bude o to jednoduchšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Domček pre mačky KERBL PAOLA ECO 60x51x41 cm

Domček pre 1-2 mačky, vhodné aj pre malé psy, zo 100% recyklovaného plastu, pre interiér aj exteriér, odolný voči UV a vplyvom počasia, s vetracími otvormi na boku, jednoduchá a rýchla montáž, rozmery 60x51x41 cm.

Domček pre mačku ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Klady

  • Štýlový domček pre mačky 
  • Jeho výroba je šetrná a nezaťažuje prírodu
  • 100% recyklovaný plast odolá aj UV žiareniu 
  • Diely zacvaknete do seba bez použitia náradia 
  • Mačka bude v suchu vďaka vodeodolnému materiálu 
  • Vetrací otvor zaistí optimálne prúdenie vzduchu

Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli

Rozmery a konštrukcia domčeka

Vonkajšie rozmery celého domčeka pre mačky sú 60x51x41 cm. Domček je vhodný pre 1 až 2 mačky, alebo malé psy. Domček je navrhnutý pre montáž bez náradia, jednotlivé diely sa do seba iba zacvaknú. 

kerbl-paola-eco-rozmery-1

Vybavenie domčeka

Domček pre mačky je vybavený malým bočným vetracím otvorom, na zaistenie optimálnej cirkulácie vzduchu. Vodeodolná strecha ochráni mačku pred dažďom a mačka môže odpočívať v suchom prostredí

kerbl-paola-eko-materiál

Vlastnosti materiálu domčeka

Domček pre mačky vyrobený zo 100% ekologicky recyklovaného plastu má hmotnosť cca 2,5 kg. Nesmiernou výhodou tohto materiálu je, že je vodeodolný a takmer bezúdržbový. Domček pre mačku vyrobený z recyklovaného plastu je odolná proti UV žiareniu a vplyvom počasia všetkých ročných období. Tento materiál má veľmi hladký povrch, ktorý sa ľahko umýva a čistí.

Ukážka z praxe

domček-pre-kostky-kerbl-paola-eco-ukážka-z-praxe_03 

Návod na montáž na stiahnutie: 
PDF s logom A1Domček pre mačky KERBL PAOLA ECO 60x51x41 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Domčeky pre mačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.5 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?