Pelech pre psy a mačky obojstranný KERBL 54x45x6 cm, béžový

Kód: 0711
€7,99
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Možnosti doručenia

Obojstranný pelech pre psy, mačky oválneho tvaru v trendy béžovej farbe. Celoročný pelech, ktorý bude  v zime hriať av lete chladiť. Z jeho mäkkého materiálu budete nadšení a iste Vás poteší, že celý pelech je možné v práčke jednoducho vyprať pri 30 °C. Tento komfortný pelech ponúka príjemné miesto pre odpočinok a potrebný spánok Vášho maznáčika, pričom tento ľahký pelech môžete ľahko priniesť tam, kam potrebujete a byť svojmu maznáčikovi vždy nablízku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pelech pre psy a mačky obojstranný KERBL 54x45x6 cm, béžový

Pohodlný pelech pre psov a mačky v praktickom obojstrannom prevedení  oválneho tvaru v páčivej béžovej farbe. Ak hľadáte pre svojho psíka alebo mačku komfortný pelech vhodný pre všetky ročné obdobia,  tak nemôžete vybrať lepšie. Tento obojstranný pelech má flísový povrch pre zimné obdobie a nylonovú spodnú časť pre letné dni. Doprajte svojmu miláčikovi pelech, ktorý v zime hreje av lete chladí.

  • rozmery pelechu: 54x45x6 cm
  • materiál: 100% polyester
  • prateľný pri 30 °C. 
  • obojstranné prevedenie pre celoročné využitie

 

Pre spánok ako na obláčiku 

Pelech určí, kde má Váš psík alebo mačička doma svoje miesto. Ponúkne mu pohodlné útočisko , kde sa bude cítiť bezpečne a kam sa bude s obľubou vracať, pretože na tomto pelechu sa totiž spí ako na obláčiku!

peliesok-pre-psy-a-kostky-bezovy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pelechy pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?