Búda pre psa drevená KERBL 85x73x80 cm

Kód: 0692
€124,99
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Možnosti doručenia

Drevená psia búda, rozmery 85x73x80 cm, drevené lakované steny, výškovo nastaviteľné nohy, pevnosť a odolnosť. Jedná sa o perfektnú psiu búdu pre Vášho maznáčika. Psia búda vyrobená z dreva poskytne Vášmu miláčikovi príjemné miesto na odpočinok v slnečných dňoch aj v daždi. Psie búda vyžaduje iba veľmi malú údržbu, ktorú zvládnete behom chvíľky vďaka priestranným predným dvierkam. Predné dvierka sú dostatočne veľké a pes sa cez ne môže pohodlne pohybovať dovnútra a von, zároveň bude mať skvelý výhľad na svoje okolie. Búda pre psa vyrobená z povrchovo ošetreného dreva bude robiť radosť Vám aj Vášmu psíkovi po dlhé roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Búda pre psa drevená KERBL 85x73x80 cm

Luxusná búda pre psa s rozmermi 85x73x80 cm. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z dreva ochráni psa pred nepriazňou počasia. Navyše sú steny búdy ošetrené lakom na ochranu dreva. Psie búda je vybavená strechou s bitúmenovou krytinou odolnou voči poveternostným vplyvom. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

Psiu búdu ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Ne 8 - 18 hodín).

kerbl-drevená-búda-uvod

Rozmery

Celkové vonkajšie rozmery psej búdy sú 85x73x80 cm.
Rozmery vstupných dvierok23x34 cm.

Pre ktoré psie plemená je búda vhodná

Veľkostne je táto psia búda vhodná pre menšie a stredné plemená psov ako je foxteriér, labrador, malý a stredný bradáč a iné.

kerbl-drevená-búda-plemená

Konštrukcia a materiál

Búda pre psa je vyrobená z lakovaného dreva a poskytuje stabilitu a ochranu pred nepriazňou počasia. 

  • Psia búda má drevené steny ošetrené ochranným lakom, aby bola búda chránená a vydržala roky. Ochranný náter je vhodné raz za čas opakovať pre ešte väčšiu životnosť. 

  • Strecha búdy je pokrytá bitúmenovou krytinou, ktorá bráni zatečeniu do búdy a udrží psa v suchu, bezpečne ukrytého pred dažďom. 

  • Výškovo nastaviteľné nožičky poskytnú možnosť nastaviť si jednotlivo ich výšku a umiestniť búdu aj na nerovný terén. Navyše nohy zaisťujú dobré odvetrávanie podlahy, ktorá navyše nemusí stáť na mokrej a studenej zemi. 

  • Vchod psej búdy je dostatočne priestranný a psík ním môže pohodlne prechádzať dovnútra aj von z búdy. 

Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1
Búda pre psa drevená KERBL 85x73x80 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Búdy pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 19 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?