Hmyzí hotel drevený KERBL 14x9x18 cm

Kód: 0892
€5,99
SKLADOM (4 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Umelo vytvorený domček pre hmyz, s rozmermi 14 x 9 x 18 cm, s prírodným výplňovým materiálom (navŕtané polienka, šišky). Domčeky pre hmyz sú veľmi obľúbené u domácich majstrov, záhradkárov a najmä u detí, ktorí sa budú tešiť na nových návštevníkov. Hmyzí hotel predstavuje ideálne miesto, kde sa hmyz môže v kľude rozmnožovať a hniezdiť. Vyhľadávajú ho lienky, mravce, včely, osy a rôzne druhy chrobákov. Tento hmyz pomáha opeľovať kvety, stromy, kríky a Vaša záhrada tak bude krásne rozkvitnutá a prosperujúca. Hmyzí hotel je vyrobený z kvalitného dreva v atraktívnom dizajne, ktorý skvele zapadne do všetkých exteriérov. Domček pre hmyz bude nielen veľmi dekoratívny, ale navyše vám umožní pozorovať správanie hmyzu v jeho prirodzenom prostredí. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hmyzí hotel drevený KERBL 14x9x18 cm

Hmyzí hotel drevený, slúži ako úkryt a bezpečné miesto, na rozmnožovanie chrobákov, prispieva k rozkvitnutej a opeľovanej záhrade, rozmery, 14 x 9 x 18 cm.


Pre aký hmyz sú jednotlivé časti domčeka určené

  • duté vetvy slúžia ako hniezdiská divokých včiel
  • šišky poskytnú úkryt pre lienky 

KERBL 14x9x18 cm

Čo zaobstaranie domčeka predstavuje 

vkusná dekorácia
prosperujúca záhrada
možnosť zblízka pozorovať správanie a životné cykly hmyzu
udržanie a rozmnoženie užitočných druhov

Umiestnenie domčeka 

Hmyzí hotel odporúčame postaviť alebo zavesiť na pokojné slnečné miesto, chránené pred dažďom tak, aby otvory pre hmyz smerovali na juh. Potom už nám nezostáva nič iné, než sa tešiť na našich prvých hostí. 

Dodatočné parametre

Kategória: Hmyzie domčeky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?