Voliéra pre vtáky AGF BŘECLAV 100x100x183 cm

Kód: 0840
€279,99
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručenia

Voliéra pre vtáky z masívu, lakované borovicové drevo v bielej farbe, 6 uzamykateľných dvierok, rozmery 100x100x183 cm. Pokiaľ hľadáte priestrannú a štýlovú voliéru pre vtáky, presne takú pre Vás máme. Voliéra z masívu, z odolného borovicového dreva, je pevná a stabilná a navyše pôsobí honosným dojmom. Drevo je ošetrené ochranným lakom v atraktívnej bielej farbe. Vašu terasu alebo záhradu bude zdobiť po mnoho rokov aj vďaka odolnej a nepremokavej bitúmenovej streche. Voliéra má 6 dvierok, ktoré je možné otvárať spoločne alebo jednotlivo. Vnútri klietky nájdete závesnú hrazdu s 5 bidlami, ktoré poskytnú dostatok miesta pre odpočinok aj viacerým vtákom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Voliéra pre vtáky AGF BŘECLAV 100x100x183 cm

Voliéra pre vtáky z masívu, lakované borovicové drevo, bitúmenová strecha, 6 otvárateľných dvierok, 5 bidiel na závesnej hrazde, štýlová biela farba, rozmery 100x100x183cm. 

Voliéru pre vtáky ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Ne 8 - 18 hodín). 

voliera-pro-ptaky-agf-breclav-text_03

Rozmery a vybavenie voliéry pre vtáky 

Voliéra s rozmermi 100x100x183 cm má dostatok priestoru pre veľkého papagája aj viacerých menších vtáčikov. Je vyrobená z odolného borovicového dreva, ktoré je navyše chránené náterom v atraktívnej bielej farbe a môže tak zdobiť nielen Vašu terasu, ale aj záhradu. Odolná bitúmenová strecha ochráni vtáky pred dažďom aj slnkom. Vnútri voliéry sa nachádza závesná hrazda dlhá 115 cm s 5 bidlami, ktoré poskytnú vtákom dostatok priestoru na odpočinok. 

voliera-pro-ptaky-agf-breclav-text_02

Údržba a čistenie voliéry 

Klietka poskytuje pohodlie aj v údržbe vďaka 6 dvierkam, ktoré je možné otvárať spoločne alebo jednotlivo. Prostredné dvierka majú navyše ďalšie menšie dvierka, ktorými sa môžete bezpečne dostať do klietky. Aby Vám voliéra vydržala ešte dlhšie, odporúčame ju umiestniť pod prístrešok a ochranný náter dreva pravidelne obnovovať. 

voliera-pro-ptaky-agf-breclav-text_01

Návod na montáž na stiahnutie
PDF s logom A1

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky a voliéry pre vtáky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 42 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?