Záhradný fóliovník HNK 300x300x200 cm

Kód: 0750
€190,99
SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Fóliovník na pestovanie rastlín, polyetylénové plátno zo sklenených vlákien, rozloha 9m2, 6 okienok, rozmery 300x300x200cm. Pokiaľ hľadáte skvelý fóliovník, ktorý zaistí Vašim rastlinám optimálne podmienky na rast, tak ste tu správne. Praktický fóliovník v zelenej farbe ochráni Vaše rastliny pred priamym slnkom, pred prízemnými mrazíkmi, prívalovým dažďom a bude udržiavať vyššiu vlhkosť a teplo pre lepší rast rastlín. Môžete ho začať používať už koncom zimy, kedy prestanú mrazy a poslednú úrodu môžete zbierať aj v novembri pred prvým väčším ochladením. Fóliovník tiež urýchľuje klíčenie rastlín, výrazne predlžuje vegetačné obdobie, zlepšuje vitalitu rastlín a chráni ich pred škodcami. Takýto fóliovník rozhodne nesmie chýbať žiadnemu pestovateľovi. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradný fóliovník HNK 300x300x200 cm

Fóliovník na pestovanie rastlín, zelená fólia s priepustnosťou 140g/m2, sklenené vlákna/polyetylén/kov, konštrukčné tyče s priemerom 25mm, 6 odvetrávacích okienok na bokoch, rozloha fóliovníka 9 m2, rozmery 300x300x20 cm. 

Na aké rastliny je fóliovník určený? 

Fóliovník je možné využiť na klíčenie rastlín na sadenice, dobre sa v ňom darí reďkovkám, šalátom, paradajkám, paprikám, uhorkám, ale aj exotickejším rastlinám ako je ačokča, pak choi, alebo malé citrusovníky. Možno ho využiť aj na pestovanie kvetín alebo byliniek. 

foliovnik-hnk-plodiny

Materiál a vybavenie fóliovníka

Praktická zelená plachta fóliovníka je vyrobená z polyetylénového plátna so sklenenými vláknami s priepustnosťou 140g/m2. Konštrukciu fóliovníka tvoria kovové tyče, ktoré majú priemer 25 mm. Montáž je naozaj jednoduchá a rýchla, konštrukcia sa jednoducho zacvakne do seba, natiahne sa a pripevní na ňu plachta a celý fóliovník sa ukotví do zeme. Na zaistenie vetrania má fóliovník 6 vetracích okienok, ktoré je možné podľa potreby zavrieť alebo otvoriť a priviazať šnúrkami. Priestranné dvere do fóliovníka je možné zrolovať a priviazať navrchu šnúrkami. 

foliovnik-hnk-vybava

Dodatočné parametre

Kategória: Fóliovníky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 26 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?