Akumulátorový strihací strojček na psy AESCULAP VEGA GT410

Kód: 0883
€269,99
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Akumulátorový strojček na strihanie psov, bielej farby, s 5 nástavcami, s hlavou z uhlíkovej ocele, s rozmermi 17x4,6x4,6 cm. Pokiaľ chcete mať svojho psa pekne ostrihaného počas pár chvíľ, máme pre Vás skvelý tip na tichý holiaci strojček. Tento akumulátorový strojček skvele padne do ruky, je tichý, takmer bez vibrácií, nemusíte riešiť pripojenie do siete a zaväzujúci kábel. Na jedno nabitie Vám strojček vydrží až 100 minút a tak máte dostatok času Vášho maznáčika skrášliť. S piatimi nadstavcami s rôznou dĺžkou môžete srsť psa skrátiť na potrebnú dĺžku a tiež si môžete upraviť dĺžku strihu na holiacej hlave. Holiaca hlava je vyrobená zo špeciálnej zliatiny - uhlíkovej ocele, a tým je strihanie hladké a presné. Jemné zúbky holiacej hlavy sa hodia aj na strihanie jemnej srsti, oholenie pred ultrazvukom aj holenie pre infúziu u koní. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Akumulátorový strihací strojček na psy AESCULAP VEGA GT410

Akumulátorový strihací strojček, na strihanie väčších plôch, na psy, vhodný aj na mačky a králiky, tichý chod s minimálnymi vibráciami, dobíjacie batérie Li-Ion 800 mAh, až 100 min na jedno nabitie, strihanie aj s nabíjacím káblom, s 5-timi nástavcami (4, 8, 12, 16, 20 mm), 3-stupňové integrované nastavenie hlavy, hlava z uhlíkovej ocele s jemnými zubami, šírka strihu 40 mm, rozmery strojčeka 17x4,6x4,6 cm.

Pre aké zvieratá je strojček určený? 

Holiaci strojček je určený pre psy všetkých typov srsti. Holiaca hlava strojčeka má jemné zúbky a je vyrobená z uhlíkovej ocele, čo umožňuje strihanie aj jemnej srsti mačiek a angorských králikov, vyholenie srsti pred ultrazvukom u psov alebo zavedením infúzie u koní. 

Možnosti strihania srsti so strojčekom

So strojčekom môžete holiť väčšie plochy, zastrihávať chĺpky na packách, okolo očí, intímnych partií a ďalších potrebných miest. V balení sa nachádza 5 nástavcov (4, 8, 12, 16, 20 mm) a dĺžku strihu môžete regulovať na samotnej holiacej hlavici integrovaným trojstupňovým nastavením - 0,5/1,5/2,5 mm. Špeciálna hlavica z uhlíkovej ocelejemné zúbky, ktoré sa skvele hodia na jemnú srsť a tak nebude strojček Vášho psa kudliť. 

aesculata-vega-gt410-text-1

Napájanie strojčeka na psov 

Akumulátorový strihací strojček má zabudovanú dobíjaciu batériu Li-Ion s kapacitou 800 mAh, vďaka ktorej si môžete užívať bezproblémové strihanie až 100 minút. Pokiaľ sa strojček vybije, napojíte ho na nabíjací kábel a môžete pokračovať v strihaní aj počas nabíjania. Nemusíte preto čakať až kým sa strojček nabije a bez problémov môžete pokračovať v úprave svojho psa. Keď budete mať hotovo, môžete strojček postaviť do nabíjacej stanice a nechať ho nabiť, bude tak pripravený na ďalšie použitie.

aesculata-vega-gt410-text-2

Čistenie a údržba strojčeka na psy 

Čistenie je dobré vykonávať po každom strihaní, aby Vám strojček vydržal čo najdlhšie v skvelom stave. Strihaciu hlavicu jednoducho zložíte bez použitia náradia a môžete kefkou (súčasť balenia) očistiť jednotlivé časti strojčeka od chlpov. Holiaca hlavica strojčeka by sa tiež mala pravidelne mazať pribaleným olejom podľa návodu. 

Obsah balenia:

1 x akumulátorový zastrihávač
1 x strihacia hlava 
5 x nástavce (4, 8, 12, 16, 20 mm)
1 x kefka na čistenie
1 x nabíjacia stanica
1 x nabíjací kábel s adaptérom

1 x fľaštička s olejom
1 x návod na použitie

Návod na použitie na stiahnutie: 
A1 logo PDFAkumulátorový strihací strojček na psov AESCULAP ​​VEGA GT410

Dodatočné parametre

Kategória: Strihacie strojčeky na psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Napätie:: 4,8V
Systém holiacej hlavy:: Aesculap Special
Pohon:: DC motor
Počet kmitov:: cca 4800 kmitov/min
Technológia akumulátora:: Li-Ion
Kapacita batérie:: 800 mAh
Životnosť batérie:: 100 min
Doba nabíjania batérie:: 60 min
Šírka strihu:: 40 mm
Výška strihu:: 0,5 mm / 1,5 mm / 2,5 mm
Hladina hluku:: 60 dB
Rozmery:: 17 x 4,6 x 4,6 cm
Hmotnosť strojčeka:: 250g
Potrebujete poradiť alebo objednať?