Závesná váha s ciferníkom KERBL PREMIUM - do 100 kg

Kód: 0873
€27,99
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Závesná váha s ciferníkom KERBL PREMIUM do 100kg, s pružinou pre spoľahlivé a presné váženie, predná časť z plexiskla. Stabilné puzdro zaisťujú dlhú životnosť a odolnosť. Táto váha je vhodná pre široké využitie, či už ide o váženie batožiny pred cestou, balíkov pred odoslaním alebo ťažších predmetov v priemyselnom prostredí. Môže byť tiež užitočný pri kontrole skladovaných zásob, vážení poľnohospodárskych produktov, či ako nástroj pre váženie v domácnosti, športe alebo o bchodných aktivitách. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Závesná váha s ciferníkom KERBL PREMIUM - do 100 kg

Závesná váha s ciferníkom, s kovovými háčikmi, jednoduché a rýchle váženie , univerzálne využitiekruhový ciferník určujúci hmotnosť, do 100 kg.

 

Na rôzne účely

Používa sa na váženie batožiny pred cestou, aby sa zabezpečilo, že hmotnosť nepresahuje povolený limit. Na váženie balíkov alebo zásielok pred ich odoslaním, na určenie ich presnej hmotnosti a ceny prepravy. Môže byť využívaná v priemyselných prostrediach pre váženie ťažších predmetov, surovín alebo materiálov pri výrobe alebo pri manipulácii s nimi. Pomáha pri kontrole skladovaných zásob a určuje ich hmotnosť pred distribúciou. Môže byť použitá pre váženie poľnohospodárskych produktovSlúži na váženie ťažších predmetov v domácnosti, na váženie športového vybavenia, ako sú činky, závažia alebo vybavenie na kempovanie. Alebo v obchodoch, alebo na trhoviskách pri predaji alebo nákupe tovaru. 

Dodatočné parametre

Kategória: Váhy a meradlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Farba: Sivá
Materiál: Kov
Potrebujete poradiť alebo objednať?