Škrabadlo pre mačky KERBL ONYX 107x38x38 cm

Kód: 0834
€73,99
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Čiernobiele škrabadlo, 2 skrýše, plyšový povrch, sisalové stĺpiky, vrchné odpočívadlo s loptičkou, rozmery 107x38x38cm. Ak hľadáte spôsob ako vašej mačke poskytnúť útulné miesto pre odpočinok a zábavné miesto pre hru, tento mačací strom je ideálnou voľbou. Poskytnutím mačacieho stromu tiež vybavujete domácnosť ďalším útočiskom a prostredím, ktoré je určené iba pre ňu, čo môže znížiť stres a zvýšiť pocit bezpečia. Vrchné odpočivadlo s loptičkou poskytne dostatočnú možnosť vybitia energie a zvedavosti, čím zníži pravdepodobnosť vyhľadávania iných, menej vhodných predmetov. Vďaka strednej veľkosti je toto škrabadlo ideálnym a praktickým riešením bez toho, aby ste museli obetovať veľkú plochu v miestnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Škrabadlo pre mačky KERBL ONYX 107x38x38 cm

Čiernobiele mačacie škrabadlodve útulné skrýše, s mäkkým plyšovým povrchomsisalové stĺpiky na škrabanie pazúrikov,  vrchné odpočívadlo s loptičkou, rozmery 107x38x38 cm, Ø skrýše 30 cm. 

Elegantné viacúčelové škrabadlo

Toto viacúčelové škrabadlo, prinesie mačičke útulné miesto na odpočinok. Schrupnúť si môže v jednej alebo druhej skrýši a pokiaľ máte mačičiek viac, nebudú si závidieťZároveň poslúži na hranie a toľko potrebné obrusovanie pazúrikov, ktoré mačky milujú. Veľkú spokojnosť škrabadlo prinesie samo o sebe už len tým, že ho môžu využívať aj 3 mačičky naraz

Škrabadlo pre mačky KERBL ONYX 107x38x38 cm

Škrabadlo zahŕňa:

✓ lôžko ✓ 2 skrýše ✓ hracia loptička ✓ stĺpiky so sisalom


Rozmery škrabadla:

  • Výška: 107 cm 
  • Základná doska: 38 x 38 x 2,5 cm
  • Stĺpiky s priemerom 7 cm
  • Farebné prevedenie čiernobiela
  • Stĺpiky polepené sisalovým vláknom

 

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDFŠkrabadlo pre mačky KERBL ONYX 107x38x38 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Mačacie stromy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 9 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?