Dvierka pre psov a mačky KERBL DOG MATE, 2-cestné, hnedé

Kód: 0798
€75,99 –18 %
dvirka pro psy a kocky kerbl dog mate hneda 01
€75,99 –18 % €61,99
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia

Priechodné dvierka pre psov a mačky, s priechodnou a uzamykacou klapkou, s tesnením proti prievanu, priechod von a dovnútra. Ak máte doma večného psieho alebo mačacieho dobrodruha, určite oceníte tieto skvelé dvierka, ktoré poskytnú Vašim maznáčikom slobodu pohybu von aj dovnútra. Magnetická západka na priehľadnej polymérovej klapke dvierok sa postará, aby sa klapka po prechode psa vždy uzavrela. Pokiaľ chcete dvierka uzamknúť, jednoducho zacvaknete nepriehľadnú klapku. Navyše je klapka dvierok vzduchotesná a tak nedochádza k úniku tepla ani k prievanu. Klapku je možné umiestniť na dvere, panely alebo steny s hrúbkou do 50 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvierka pre psov a mačky KERBL DOG MATE, 2-cestné, hnedé

Dvierka pre psy a mačky2 spôsoby priechodu - dovnútra a von, na dvere/panely/steny do hrúbky 50mm, magnetická západka, priehľadná priechodná klapka, nepriehľadná zamykacia klapkavzduchotesné tesnenie dvierok, rozmery dvierok 29x35cm, rozmery otvoru 24,2x30cm. 

Dvierka pre psov ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu v balení.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Klady

  • Dvierka dajú Vášmu psovi slobodu pohybu
  • Už nemusíte chodiť stále otvárať dvere 
  • Uzavrite ich ľahko zacvaknutím nepriehľadnej klapky
  • Sú vzduchotesné, takže žiadny prievan
  • Priehľadná klapka dvierok zaistí výhľad 

Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 


Pre aké zvieratá sú dvierka vhodné? 

Dvierka sú určené pre všetky psy ako sú španieli, teriéri alebo pudli do kohútikovej výšky 460 mm. Dvierka sú vhodné aj pre mačky. Odporúčame maznáčika najskôr zmerať, aby ste sa uistili, či sú dvierka vhodné pre Vaše zviera

dirka-pro-psy-a-kocky-kerbl-dog-mate-hnede-text-02

Montáž a nastavenie dvierok

Vždy postupujte podľa pribaleného návodu. Pred samotnou montážou dvierok je potrebné vyrezať do dverí alebo steny otvor, na ktorý dvierka osadíte. Otvor vyrežte s pár milimetrovým presahom ako je rozmer klapky psích dvierok, ako je uvedené v návode, aby nedochádzalo k zadrhávaniu klapky dvierok o vyrezaný otvor. Následne dvierka osaďte na pripravený otvor podľa návodu. 

dirka-pro-psy-a-kocky-kerbl-dog-mate-hnede-text-SK_01

Vybavenie dvierok pre psov

Dvierka pre psov obsahujú magnetickú západku, ktorá klapku dvierok po každom prieleze uzavrie, a tak sa nestane, že by boli dvierka pootvorené a unikalo by teplo. Klapka dvierok je opatrená aj tesnením proti prievanu, a tak sú dvierka vzduchotesné. Pokiaľ chcete dvierka uzamknúť, jednoducho zacvaknete nepriehľadnú klapku a pre odomknutie stlačíte tlačidlo PRESS. 

Návod na použitie na stiahnutie: 
A1 logo PDF
Dvierka pre psov a mačky KERBL DOG MATE, 2-cestné, hnedé

Dodatočné parametre

Kategória: Dvierka pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?