Digitálna závesná váha KERBL DIGISCALE - do 50 kg

Kód: 0872
€23,99
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Digitálna závesná váha KERBL DIGISCALE, LCD podsvietený, 4miestny displej s výškou číslic 15mm, do 50 kg, funkce hold a tare. Pokiaľ zháňate digitálnu závesnú váhu jednoduchú na používanie, máme pre Vás ideálnu voľbu. Vďaka intuitívnemu dizajnu a užívateľsky prívetivému rozhraniu je použitie tejto váhy hračkou pre každého. Váha má vysúvací meter, LCD podsvietený displej, ktorý zobrazuje teplotu v °C a °F. Umožňuje udržať zobrazenú váhu na displeji aj po odobratí váženého predmetu, čo uľahčuje zaznamenanie výsledku váženia. Má indikátor prebitia a hlásenia batérie. Obľúbený pre svoje funkcie HOLD a tarovanie. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Digitálna závesná váha KERBL DIGISCALE - do 50 kg

Digitálna závesná váhado 50 kilogramovvysúvací meterLCD podsvietený, 4miestny displej, teplota zobrazenia ( °C, °F ), indikátor prebitia a slabej batérie, s funkciou data - HOLD, tareautomatické vypínanie.

kerbl-digiscale

Funkcia

  • Veľmi jednoduché použitie: Vďaka intuitívnemu dizajnu a užívateľsky prívetivému rozhraniu je použitie tejto váhy hračkou pre každého.
  • Rýchle a spoľahlivé váženie: S vysokou presnosťou a rýchlosťou váženia vám táto váha umožní efektívne spracovávať vaše merania.
  • Funkcia Hold: Umožňuje udržať zobrazenú váhu na displeji aj po odobratí váženého predmetu, čo uľahčuje zaznamenanie výsledku.
  • Funkcia tarovania: S touto funkciou môžete jednoducho odstrániť hmotnosť obalu alebo iných predmetov a zamerať sa iba na váhu samotného objektu.
  • Funkcia automatického vypnutia: Predlžuje životnosť batérií tým, že váha automaticky vypne, keď nie je v prevádzke.
  • Indikátor prebitia a slabej batérie: Umožňuje ľahko sledovať stav batérií a zaistiť, aby váha vždy pracovala optimálne.
  • Zobrazenie teploty: Displej umožňuje zobrazenie teploty ako v °C, tak aj v °F, čo pridáva na univerzálnosti a praktickosti.
  • Podsvietený displej: Aj pri zlých svetelných podmienkach je čítanie hodnôt na displeji ľahké vďaka podsvieteniu.
  • Vysúvacie meradlo: Súčasťou váhy je vysúvací meter s dĺžkou 100 cm, čo umožňuje meranie dĺžok predmetov a ďalšie užitočné funkcie.
  • Kalibrovateľné: Možno kalibrovať pre optimálnu presnosť merania.

 

Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDFDigitálna závesná váha KERBL DIGISCALE - do 50 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Váhy a meradlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
Trieda presnosti:: OIML III
Teplota pre použitie:: 0 °C - 40 °C
Displej: LCD 4 číslice
Výška číslic: 15 mm
Batérie: 2 x 3V - CR2032 Lítium
Funkcia táry: 100% rozsah váženia
Farba: Čierna
Materiál: Plast
Potrebujete poradiť alebo objednať?