Výhrevný kábel s termostatom KERBL 16 W, 1 m

Kód: 0663
€20,99
SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Výhrevný kábel s termostatom, až do teploty -45°C, pre kovové i plastové potrubia, krytie IPX7, výhrevný kábel 1m, napájací kábel 2m. Pokiaľ hľadáte spôsob ako vyriešiť zamŕzanie vody v potrubí, tak máme pre Vás riešenie. Tento výhrevný kábel s automatickým termostatom vyrieši zamŕzajúcu vodu v potrubí a tiež Vám bude šetriť energiu, pretože nebude vyhrievať stále. Termostat výhrevného kábla zopne vyhrievanie pri zaznamenanej teplote +5°C a po dosiahnutí teploty +13°C sa automaticky vypne, aby nedochádzalo k zbytočnému prehrievaniu. Výhrevný kábel má krytie IPX7 (Odolnosť proti ponoreniu na 30 minút do hĺbky jedného metra). Trieda mechanickej pevnosti M1 (nepoužívajte na odkvapy a iné mechanicky namáhané objekty).

Detailné informácie

Podrobný popis

Výhrevný kábel s termostatom KERBL 16 W, 1 m

Výhrevný kábel s termostatom, proti zamŕzaniu až do -45°C, pre kovové aj plastové potrubia, teplota zopnutia +5°C, teplota vypnutia +13°C, krytie IPX7, testované VDE, mechanická pevnosť M1, napätie 230V, výkon 16W, dĺžka výhrevného kábla 1m, dĺžka napájacieho kábla 2m.

kerbl-vykurovací-kábel-2

Na aké miesta je možné výhrevný kábel použiť? 

Výhrevný kábel je možné použiť na kovové a plastové potrubia. Výhrevný kábel sa vždy umiestňuje zo spodnej strany potrubia pre lepšie vedenie a menšiu stratu tepla. 

Návod na použitie na stiahnutie: 
PDF s logom A1Výhrevný kábel s termostatom KERBL 16 W, 1 m

 

Dodatočné parametre

Kategória: Výhrevné káble
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?