Striekačka na bielenie KERBL, pozink. max 35 l

Kód: 0523
ZADARMOZADARMO €669,99 –5 %
postrikovac 1
€669,99 –5 % €629,99
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručenia

Tlakový rozprašovač na bielenie, dezinfekciu a aplikáciu ochranných prostriedkov, pesticídov a biocídov, pozinkovaný, objem max. 35 litrov. Ide o všestranného pomocníka s veľmi jednoduchou obsluhou pre maximálnu bezpečnosť pri práci. Jednoducho naplníte požadovaným množstvom (max 35 litrov) roztoku, ktorý budete chcieť použiť a aplikujete na plochy. Pri plnení jednoducho nalejete tekutinu do lievika, kde sa nachádza sito na zachytenie prípadných nečistôt, aby sa neupchali trysky. Môžete pripojiť na bežný kompresor a aj po odpojení je možné striekačku ďalej používať. Zvolíte si, akú silnú hmlu budete aplikovať, napríklad nízku hmlu, ktorá nekontaminuje celý priestor stajne a iných ošetrených objektov. Nemusíte sa báť, že by sa nádoba tlakom časom poškodila, pretože postrekovač je vyrobený z veľmi odolného pozinkovaného materiálu a bude Vám slúžiť dlhé roky. Súčasťou balenia sú všestranné trysky, ktoré slúžia na aplikáciu rôznych typov roztokov a kvapalín a tým sa stáva striekačka univerzálnym rozprašovačom napríklad na bielenie stajní, na dezinfekciu a dezinsekciu, alebo na aplikáciu herbicídov a iné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Striekačka na bielenie KERBL, pozink. max 35 l

Tlakový rozprašovač na 35 litrov, jednoduchá obsluha a vysoká bezpečnosť, jednoduché plnenie. Na kombináciu s bežnými typmi kompresorov, prevádzkový tlak 2 -3 bary, maximálny prevádzkový tlak 5 barov, prevádzka aj bez kompresoru. Trysky na všestranné použitie, odolný pozinkovaný materiál, dĺžka hadice až 10 metrov, rozmery 78x40x51 cm.

Všestranné využitie

Vďaka jedinečným tryskám a natlakovaniu môžete rozprašovač využívať na rôzne úkony ako sú bielenie stajní a hospodárskych stavieb, čistenie a dezinfekciu priestorov alebo na aplikáciu herbicídov a biocídov nielen v záhradách. Na ošetrenie dreva alebo aplikáciu ochranných prostriedkov proti korózii, alebo na čistenie motorov. Môžete ho aplikovať aj v chovoch zvierat, kde ho môžete využiť na ošetrenie paznechtov u kráv alebo kopýt u koní a iných úkonoch spojených s ošetrením zvierat.

postrik-plevelu_01

Jednoducho naplníte a ihneď používate

Táto skvelá striekačka obsahuje praktický lievik, ktorá je dosť priestranná na to, aby ste bez problémov naliali tekutiny aj z väčších nádob a to bezpečne a bez strát. Navyše lievik obsahuje praktické sito, ktoré zabráni prieniku nečistôt do barelu a následnému upchatiu trysiek. Bez starostí tak môžete striekačku používať a trysky sa nebudú upchávať nečistotami z okolia.

strikacka-kerbl_01Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDFStriekačka na bielenie KERBL, pozink. max 35 l

 

Dodatočné parametre

Kategória: Postrekovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 23 kg
Maximálna náplň: 35 l
Maximálna náplň bez kompresoru: 25 l
Pracovný tlak: 2-3 bary
Maximálny pracovný tlak: 5 barov
Dĺžka hadice: 10 metrov
Výška: 78 cm
Šírka: 40 cm
Dĺžka: 51 cm
Potrebujete poradiť alebo objednať?