Hrad pre sliepky AGF 105x140 cm

Kód: 0804
€43,99
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručenia

Hrad pre sliepky, do kurníkov, výbehov aj mimo výbehov, z pozinkovanej ocele a dreva, 4 bidlá, rozmery 105x140 cm. Tento hrad pre sliepky vo svojom výbehu musíte mať. Doprajte sliepkam dobrý výhľad a tiež miesto na odpočinok nielen vo výbehu pre sliepky, ale aj vo väčšom kurníku alebo pokojne aj mimo výbehu. Stabilná pozinkovaná oceľová konštrukcia hradu vydrží aj nepriazeň počasia a 4 drevené bidlá poskytnú pohodlné sedenie pre sliepky, ktoré nechladí. Hrad je dostatočne veľký pre 15 až 20 sliepok a využiť ho môže aj iná hydina alebo exotické vtáctvo. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hrad pre sliepky AGF 105x140 cm

Hrad pre sliepky, do kurníkov, výbehov aj mimo výbehu, pozinkované oceľové tyče, na uchytenie pre konštrukcie, hrúbka tyče 25x0,65 mm, 4 drevené bidlá, rozmery 105x140cm.

hrad-pre-sliepky-agf-text-1

Pre aké druhy zvierat je hrad určený? 

Hrad je určený nielen pre sliepky, ale aj pre ďalšiu hrabavú hydinu ako sú prepelice, perličky, morky a iné. Môžete ho tiež využiť vo voliérach pre holuby, papagáje a iné exotické vtáky. 

Umiestnenie hradu pre sliepky

Hrad pre sliepky jednoducho a rýchlo zložíte podľa návodu. Hrad môžete umiestniť do veľkých kurníkov, stajní alebo do výbehov pre sliepky. Pred inštaláciou je dôležité zmerať si rozmery kurníka alebo voliéry. Hrad je možné tiež pripevniť ku konštrukciám do výšky 100 cm a s priemerom tyče 25 mm.

hrad-pre-sliepky-agf-text-4

Dodatočné parametre

Kategória: Bidlá a hrady pre sliepky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.5 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?