Deka pre psa do auta, s cestovnou fľašou na pitie KERBL 1,4 x 1,5 m

Kód: 0803
€18,99
SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Deka do auta pre psov, s fľašou na vodu, pre sedačky s opierkami hlavy, 2 otvory pre bezpečnostné pásy, rozmery 1,4x1,5 m. Ak hľadáte účinný spôsob ako ochrániť sedačky v aute pred blatom, vodou alebo poškriabaním od psa, tak ste tu správne. Máme pre Vás skvelú multifunkčnú deku do auta, ktorá je vhodná pre všetky psy od malých, až po veľké. Sedí do všetkých typov áut s opierkami hlavy na predných aj zadných sedačkách. Inštalácia do auta je viac než jednoduchá, jednoducho zavesíte za opierky a pritiahnete podľa potreby. K deke navyše dostanete cestovnú fľašu na vodu pre psa na dlhšie cesty. Deka obsahuje aj dve vrecká, do ktorých môžete odložiť fľašu a napríklad vodítko, alebo maškrty pre psa. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Deka pre psa do auta, s cestovnou fľašou na pitie KERBL 1,4 x 1,5 m

Ochranná deka do auta, pre psy všetkých veľkostí, pre sedačky s opierkami hlavy, 2 otvory pre bezpečnostné pásy, z nylonu, farba tmavo modrá, s cestovnou fľašou na vodu, objem flaše 500ml, rozmery 1,4x1,5m. 

✅ Klady

  • Ochráni sedačky auta pred znečistením
  • Praktická fľaša na pitie pre psa na dlhšie cesty
  • Dve úložné vrecká na vodítko alebo maškrty
  • Bezpečnosť na prvom mieste s otvormi na pásy 
  • Jednoducho zavesíte za opierky a máte hotovo

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli

Pre koho a do akých áut je deka určená? 

Deka skvele poslúži majiteľom psov všetkých veľkostí. Môžete ju použiť vo všetkých typoch áut, ktoré majú na predných aj zadných sedačkách opierky hlavy potrebné na uchytenie deky. 

deka-do-auta-pre-psa-kerbl-text-1

Ako umiestniť deku do auta? 

Na umiestnenie deky do auta potrebujete opierky hlavy na sedačkách auta. Všetky štyri popruhy deky zaháknete za operky hlavy, utiahnete tak, aby bola deka pevne na mieste a máte hotovo. 

Multifunkčnosť deky do auta 

Deka obsahuje dva otvory na uchytenie bezpečnostného postroja pre psov do zámku na pás. Táto ochranná deka slúži iba ako dodatočná ochrana psa pred pádom zo sedačky, nie na zabezpečenie psa počas jazdy. Na zabezpečenie psa slúži bezpečnostný postroj pre psa do auta (nie je súčasťou balenia) alebo autosedačka pre psa. K deke dostanete do výbavy aj praktickú fľašu na vodu pre psa o objeme 500ml, z ktorej sa ľahko napije pri dlhších cestách, vďaka výklopnej miske. Fľašu môžete uschovať do jedného z dvoch vreciek na deke, ktoré môžu slúžiť aj na odloženie vodítka alebo na maškrty.  

kerbl-fľaša-flasa-k-dece-k-deke-text

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné tašky pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?