Liaheň na vajcia CIMUKA PD60H +DARČEK - kŕmidlo a napájačka v hodnote €7,98,-

Kód: 0175
€315,99 –10 %
Liaheň CIMUKA PD60H obr1
€315,99 –10 % €284,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.8.2022
Možnosti doručenia

Liaheň na hydinu, jednoduché ručné otáčanie, na 60 slepačích vajec,teplomer a vlhkomer, digitálna regulácia teploty 36,6-38,3°C, alarm. Kúpou tejto kvalitne spracované liahne na kurčatá, prepelice, husi, kačice a bažanty rozhodne neurobíte chybu. Táto overená liaheň je výborná aj pre doliahnutie hydiny. Teplotu a vlhkosť môžete pohodlne sledovať na digitálnom displeji a celý proces liahnutia budete mať pod kontrolou vďaka priehľadnému veku a predovšetkým kontrolnému alarmu, ktorý Vás ihneď upozorní na odchýlky od nastavených hodnôt. Vašou úlohou bude udržiavanie vlhkosti v liahni, pomocou dolievanie vody do spodných kanálikov a pravidelné otáčanie vajec. To je potreba vykonávať ideálne ráno a večer. Liaheň je vyrobená z kvalitného pevného plastu, takže údržba a čistenie liahne bude hračka a vydrží Vám niekoľko rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Liaheň na vajcia CIMUKA PD60H

vhodná k liahnutie vodnej a hrabavej hydiny - pre kurčatá, prepelice, kačice, morky, husi a bažanty. S manuálnym (ručným) otáčaním60-70ks slepačích vajec - možnosť prikúpiť aj otočné rošty, s alarmom teploty a vlhkosti, s digitálnou reguláciou teploty od 36,6 do 38,3°C, s manuálnou reguláciou vlhkosti, s teplomerom a s vlhkomerom.

Súčasťou balenia je samozrejme slovenský návod, ktorý obsahuje užitočné rady, tipy a triky pre úspešné liahnutie. Navyše v prípade potreby poskytujeme našim zákazníkom poradenstvo s vhodným výberom liahne aj s praktickými radami pri liahnutie vodné a hrabavej hydiny (kontakt +421 944 116 966 k dispozícii Po-Ne 8 - 18 hodín). Garantujeme 24 mesačnú záručnú dobu a poskytujeme záručný aj pozáručný servis.

 
Kapacita liahne podľa jednotlivých druhov hydiny
kapacita_liahne_cimuka_pd60h 

Systém otáčanie vajec

Liaheň ponúka možnosť manuálneho otáčania vajec, kde za pomoci ruky je obrátene každé vajce o 180° minimálne 2x za deň v pravidelných intervaloch. V prípade potreby je k liahni možné prikúpiť 2ks otočného roštu CIMUKA CNT30A a dosiahnuť tak plného, automatického otáčania vajec v 2 hodinových intervaloch. (otočné rošty nie sú súčasťou balenia)

system_otacanie_vajec_cimuka_pd60h


Nastavenie a kontrola teploty

Teplotu je možné nastaviť a prípadne aj ďalej regulovať v rozsahu od 36,6 do 38,3°C s presnosťou na 0,1°C za pomoci ovládacieho panela elektronickej riadiacej jednotky viď obrázok nižšie. Panel je vybavený digitálnym displejom s ukazovateľom teploty a vlhkosti, ovládacími tlačidlami pre potrebné nastavenia liahne a alarmom, ktorý vyvoláva poplach v prípade prekročenia nastavenej nízke alebo vysoké hodnoty.

kontrola_a_nastavenie_teploty_v_liahni_cimuka_pd60h


Nastavenie a kontrola vlhkosti

Vlhkosť sa reguluje manuálne za pomoci ručného dolievanie vody do vodných kanálikov, ktoré sú umiestnené pod základňou na liahnutie v spodnom kryte liahne. Optimálna teplota doplňovanej vody sa pohybuje okolo 25-30°C (neodporúča sa voda studená). Prvotné nalievanie vody sa vykonáva pred umiestnením základne na liahnutie. Aktuálna hodnota vlhkosti v liahní sa kontroluje na displeji ovládacieho panela viď obrázok vyššie. V priebehu liahnutie sa voda doľava odkrytím horného veka, vybratím jedného vajca a doplnením vody do kanálika priamo cez spodnú mriežku v základni na liahnutia.

dolievanie_vody_do_liahne_cimuka_pd60h

Otáčanie vajec, teplota i vlhkosť sú veľmi dôležitými faktormi prí inkubácii hydiny a je dôležité udržiavať správny postup a hodnoty, aby bolo liahnutie úspešné! Ďalšie cenné rady, ktoré môžu pomôcť dosiahnuť vysokú liahnivosti nájdete v návode.

inkubacie_u_liahne_cimuka

Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFLiaheň na vajcia CIMUKA PD60H

Prekvapenie pre Vás

Ako darček od nás dostanete zadarmo kŕmidlo a napájačku v hodnote €7,98,-:

1x Kŕmiaca miska pre novorodené kurčatá CIMUKA FD-SRT-01 - s mriežkou proti plytvaniu krmiva, kapacita do 20 kurčiat
+ V balenie DARČEK ZADARMO - kŕmidlo

1x Klobúková napájačka pre kurčatá - CIMUKA DR-350 - 350ml, plastová - s miskou a 350ml zásobníkom, kapacita do 20 kurčiat
+ V balenie DARČEK ZADARMO - napájačka

Dodatočné parametre

Kategória: Liahne CIMUKA PD
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 7.12 kg
Liahne: Domáca - stolná
Liahne: 51 - 82
Liahne: Ručné
Liahne: Liaheň a doliaheň, Doliaheň
Liahne: Áno
Liahne: Áno
Liahne: Áno
Liahne: Ručná
Kapacita: 60-70 slepačích vajec
-: 150-160 prepeličích vajec
--: 25-30 husacích vajec
---: 50-60 kačacích vajec
----: 90-110 bažantích vajec
Otáčanie vajec: Manuálne - podľa potreby
Alarm teploty a vlhkosti: Áno - viď medzné hodnoty
Regulácia teploty: Áno - digitálne
Rozsah teploty: 36,6 - 38,3 °C
Ukazovateľ teploty: Áno - s presnosťou na 0,1 ° C
Regulácia vlhkosti: Áno - automaticky
Rozsah vlhkosti: 40 - 80 %
Ukazovateľ vlhkosti: Áno - s presnosťou na 1%
Priemerný dodávaný príkon: 30 W
Maximálny dodávaný príkon: 85 W
Napájacie napätie: 230 V, 50HZ
Rozmery: 65 x 46 x 26 cm
Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie