Prídavná odchovňa hydiny CIMUKA CB40-03-TA

Kód: 0235
€314,99 –16 % €264,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.8.2022
Možnosti doručenia

Prídavné poschodie odchovne hydiny, až 45 kurčiat, regulovateľná výhrevná jednotka, kŕmiacej a napájací systém, 104x64x49 cm. Ak Vám Vaše klietka k odchovu kurčiat, prepelíc, ​​kačíc, husí či bažantov už nestačí, nezúfajte, odchovne si môžete jednoducho rozšíriť. Táto 1 poschodová klietka bez rámu s výškou stropu 38cm, možno ľahko stohovať na odchovne rovnakého typu a ponúka všetko, čo hydina po celú dobu dospievania potrebuje. Klietka je vybavená výhrevným systémom s elektronicným termostatom 0-40°C a výstupom na žiarovku. Nechýba ani veľkokapacitné krmítko s mriežkou proti plytvaniu krmivá, napájačky s prívodom vody bez zásobníka a výsuvný trusník. Čistenie odchovne je naozaj ľahké, pretože odchovňa s patentovanou technológiou Comfortplast je vyrobená z veľmi kvalitného, ​​odolného, ľahko umývateľného plastu, a bude Vám robiť radosť po mnoho rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odchovňa hydiny CIMUKA CB40-03-TA

Prídavné poschodie odchovne hydiny vhodné k chovu pre 40 až 45ks kurčiat s patentovanou technológiou Comfortplast s rozmermi 104 x 64 x 49 cm. Jedná sa o 1 poschodovú klietku bez rámu s 3 oddiely, ktoré sú vybavené ohrevnou lištou s nastaviteľným termostatom a výstupom na žiarovku, krmítkami s mriežkou proti plytvaniu krmiva, napájačkami s prívodom vody bez zásobníka.


Kapacita odchovne podľa jednotlivých druhov hydiny

CIMUKA CB40-03-TA obrA


Rozmery odchovne hydiny

Rozmery zloženej odchovne hydiny vrátane ohrevnej jednotky a krmítka sú 104 x 64 x 49 cm.

Prídavné poschodie odchovne hydiny Cimuka CB40-03 je možné kombinovať (stohovať) s týmito výrobkami: odchovňa hydiny Cimuka CB25-03, klietka pre prepelice Cimuka BYK-03, klietka pre odchov hydiny Cimuka GL40-03.

Rozmery jednotlivých oddielov klietky sú uvedené na obrázku nižšie:

CIMUKA CB40-03-xK obrB

Regulovateľný výhrevný systém so zdrojom svetla

Teplo i svetlo potrebné k rastu vyliahnutých mláďat je zaistené pomocou automatickej ohrevné jednotky odchovne hydiny. Jednotka je vybavená elektronickým termostatom, u ktorého je možné regulovať teplotu v rozmedzí od 0 do 40°C. Výhrevná časť jednotky je samozrejme vybavená ochranným krytom, ktorý zamedzuje dotyku mláďat s vykurovacími káblami a nehrozí riziko popálenia. Ohrevná jednotka ďalej ponúka možnosť stabilného zdroja svetla za pomoci žiarovky (nie je súčasťou balenia). Potrebný výkon žiarovky sa stanovuje v závislosti od teploty v miestnosti, kde bude odchovňa hydiny umiestnená a nesmie byť vyššia ako 75W. Bližšie informácie nájdete v návode nižšie.

CIMUKA CB40-03-xK obrC


Systém kŕmenia

Súčasťou balenia sú tri prenosné kŕmne misky pre prvé dni života mláďat a odchovňa hydiny je tiež vybavená závesným veľkokapacitným krmítkom pre zásobu kŕmenie až na 2 dni pre každé mláďa. Kŕmidlá sú vyrobené z kvalitného plastu, odolné proti nárazom a veľmi jednoduché na údržbu. Navyše sú kŕmidla vybavené špeciálnou mriežkou, ktorá zamedzuje mláďatám v rozhrabování krmiva, a tým nedochádza k jeho plytvaniu. Mriežka je navrhnutá k primeranému pohybu pri spotrebe krmiva.

CIMUKA CB40-03-xK obrD


Napájací systém

Odchovňa je vybavená dvomi klobúkovými napájačky pre prvé dni života mláďat a dvomi výškovo nastavelnými niplovými napájačkami, ktoré poskytujú bezproblémový a hygienický spôsob napájania mláďat vnútri klietky. Súčasťou niplových napájačiek sú aj prídavné misky na vodu, ktoré tak vytvárajú kvalitné automatické napájačky a tiež zamedzujú mláďatám k ich namáčanie. Voda do automatických napájačiek je privádzaná pomocou systému hadíc.

CIMUKA CB40-03-xK obrE

Technológia „COMFORTPLAST“

Logo COMFORTPLAST

Vznikla na základe 30 rokov skúseností s výrobou klietek u spoločnosti CIMUKA - kombináciou vedeckého výskumu, praktických skúseností a požiadaviek chovateľov hydiny po celom svete. Od roku 2011 táto technológia využívaná aj u odchovne hydiny CIMUKA, ktoré sú v súčasnosti ponúkané vo viac ako 50 krajinách sveta. Oproti konkurencii sú odchovne hydiny vyrobené zo 100% recyklovaného, vysoko odolného plastu, ktorý nehrdzavie a ani sa nerozkladá prí priamom kontakte s hydinovým trusom. Pri plastových odchovní hydiny tiež odpadá riziko poranenia o ostré hrany a sú veľmi ľahko hygienicky udržiavateľné. Odchovne hydiny CIMUKA s technológiu "COMFORTPLAST" sú balené k ľahkej manipulácii a štandardnú balíkové preprave. Balenie je zložené z jednotlivých dielov, ktoré treba podľa jednoduchého, obrázkového návodu nižšie zložiť pre správnu funkčnosť výrobku.


Návod na použitie k stiahnutiu: 
A1 logo PDFOdchovna hydiny CIMUKA CB40-03-TA - návod
A1 logo PDF
Odchovňa hydiny CIMUKA CB40-03-TA - montáž

 

Videonávod na montáž:

Dodatočné parametre

Kategória: Odchovne hydiny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 13.5 kg
Odchovne: Kompletná odchovňa
Odchovne: 38 cm
Odchovne: Áno
Odchovne: 30 - 60 ks
Odchovne: 60 - 120 ks
Odchovne: 20 - 40 ks
Odchovne: 45 - 90 ks

Videonávod na montáž:

Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie