Bezpečnostné dvierka s poistkou ku kurínu CHICKEN GUARD DOOR 25x30 - dvierka

Kód: 0364
€70,99 –11 %
CHICKEN GUARD DOOR 2
€70,99 –11 % €62,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Bezpečnostné dvierka na otváranie a zatváranie kurína, uzamykacie mechanizmus, ochrana proti predátorom, 25x30 cm. Ak hľadáte dvierka do kurína, ktoré spoľahlivo ochránia Vašu hydinu, potom nemôžete vybrať lepšie. Tieto inovatívne dvierka so samouzamykateľným mechanizmom v kombinácii s automatickým otváraním kurína, ešte zvýšia bezpečnosť vášho kurína. Dvierka sú vyrobené z veľmi pevných a odolných 100% recyklovateľných materiálov a vydržia Vám po mnoho rokov. Automatické otváranie kurína nie je súčasťou balenia!

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezpečnostné dvierka s poistkou ku kurínu CHICKEN GUARD DOOR

Bezpečnostné dvierka na otváranie a zatváranie kurína so samouzamykacím mechanizmom. Jedná sa o veľmi pevné a odolné dvierka, ktoré bránia akémukoľvek predátorovi, aby sa po uzavretí dvierok dostal do kurína. Rozmery dvierok: 25x30 cm.

Ako bezpečnostné dvierka fungujú:

Akonáhle sú dvierka úplne spustené, automaticky sa uvoľnia krídla, ktoré dvierka pevne uzamknú. Tento bezpečnostný systém zaistí, že sliepky budú v noci v úplnom bezpečie pred líškami, dravcami a ďalšími predátormi. Tento jedinečný samouzamykateľný systém je navrhnutý tak, aby zabránil predátorom zdvihnúť dvere kurína, a tým im znemožní dostať sa k Vášmu kŕdľu. Dvierka sú absolútne bezpečné a nijako hydinu neohrozujú. Pri zatváraní totiž klesajú vlastnou váhou a nie je tak možné, aby zranila hydinu.
Samozamykaci dvirka

Rozmery bezpečnostných dvierok:

Rozmery celého systému zatvárania vrátane pojazdov sú 30x60 cm. Rozmer samostatných dvierok je 25x30 cm.

CHICKEN GUARD DOOR

Použité materiály:

Bezpečnostné dvierka sú vyrobené z veľmi pevného a odolného hliníka. Z toho dôvodu zaisťujú skutočne vysokú ochranu a zároveň dlhú životnosť. Pojazdy sú vyrobené zo 100% recyklovateľného a pevného ABS plastu.

Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDFDvierka pre automatické zatváranie kurína CHICKEN GUARD DOOR

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické dvierka na kurín Chicken Guard
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.9 kg
1. Typ zariadenia: Dvierka
6. Veľkosť dvierok: 25x30 cm
7. Dvierka s poistkou: Áno
Potrebujete poradiť alebo objednať?