Akumulátorový strihací strojček na psy AESCULAP EXACTA GT416

Kód: 0884
€169,99
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Akumulátorový strojček na strihanie psov, bielej farby, s nastaviteľným nástavcom, s hlavou z uhlíkovej ocele, s rozmermi 14x3x3,6 cm. Pokiaľ chcete len zastrihnúť kontúry, alebo zastrihnúť ťažko dostupné miesta na Vašom psovi, máme pre Vás skvelý tip na tichý holiaci strojček. Tento akumulátorový strojček skvele padne do ruky, je tichý, takmer bez vibrácií, nemusíte riešiť pripojenie do siete a zaväzujúci kábel. Na jedno nabitie Vám strojček vydrží 90 až 120 minút a tak máte dostatok času Vášho maznáčika skrášliť. S nastaviteľným nástavcom môžete srsť psa skrátiť na potrebnú dĺžku so štyrmi nastaveniami od 3 mm až po 6 mm. Holiaca hlava je vyrobená zo špeciálnej zliatiny - uhlíkovej ocele, a tým je strihanie hladké a presné. Holiaca hlava bez nadstavca zastrihne srsť bezpečne na dĺžku 0,5 mm. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Akumulátorový strihací strojček na psy AESCULAP EXACTA GT416

Akumulátorový strihací strojček, na strihanie detailov a kontúr, tichý chod s minimálnymi vibráciami, dobíjacia batéria Li-Ion 600 mAh, 90 až 120 min na jedno nabitie, s 1 nastaviteľným nástavcom (3 do 6 mm), hlava z uhlíkovej ocele, šírka 24 mm, rozmery strojčeka 14x3x3,6 cm.

 

Pre aké zvieratá je strojček určený? 

Holiaci strojček je určený pre psy všetkých typov srsti. Holiaca hlava strojčeka má menšie rozmery (24mm) a je vyrobená z uhlíkovej ocele, čo umožňuje strihanie jemných kontúr alebo špeciálnych miest. 

Možnosti strihania srsti so strojčekom

So strojčekom môžete zastrihávať chĺpky na packách, okolo očí, intímnych partií a ďalších špeciálnych alebo ťažko dostupných miest. Hlavica je vhodná na vyholenie na 0,5 mm. V balení sa nachádza 1 nastaviteľný nadstavec so štyrmi polohami (3, 4, 5, 6 mm). Špeciálna hlavica z uhlíkovej ocelejemné zúbky, ktoré sa skvele hodia na jemnú srsť a tak nebude strojček Vášho psa kudliť. 

aesculat-exacta-gt416-text-2

Napájanie strojčeka na psov 

Akumulátorový strihací strojček má zabudovanú dobíjaciu batériu Li-Ion s kapacitou 600 mAh, vďaka ktorej si môžete užívať bezproblémové strihanie až 120 minút. Pokiaľ sa strojček vybije, alebo budete mať hotovo, môžete strojček postaviť do nabíjacej stanice a nechať ho nabiť, bude tak pripravený na ďalšie použitie.

aesculat-exacta-gt416-text-3

Čistenie a údržba strojčeka na psy 

Čistenie je dobré vykonávať po každom strihaní, aby Vám strojček vydržal čo najdlhšie v skvelom stave. Strihaciu hlavicu jednoducho zložíte kľúčom umiestneným naspodku nabíjacej stanice a môžete kefkou (súčasť balenia) očistiť jednotlivé časti strojčeka od chlpov. Holiaca hlavica strojčeka by sa tiež mala pravidelne mazať pribaleným olejom podľa návodu. 

aesculat-exacta-gt416-text-1

Obsah balenia:

1 x batériový strojček 
1 x holiaca hlava 0,5 mm (GT608)
1 x nabíjacia stanica
1 x hrebeňový nástavec (nastaviteľný na 4 rôzne dĺžky strihu 3 - 6 mm)
1 x kefka
1 x fľaštička s olejom
1 x návod na použitie

Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDFAkumulátorový strihací strojček na psov AESCULAP ​​EXACTA GT416

Dodatočné parametre

Kategória: Strihacie strojčeky na psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Napätie:: 3,7V
Systém holiacej hlavy:: Aesculap Special
Pohon:: DC motor
Počet kmitov:: cca 5700 kmitov/min
Technológia akumulátora:: Li-Ion
Kapacita batérie:: 600 mAh
Životnosť batérie:: 90 - 120 min
Doba nabíjania batérie:: 90 min
Šírka strihu:: 24 mm
Výška strihu:: 0,5 mm
Hladina hluku:: 60 dB
Rozmery:: 14 x 3 x 3,6 cm
Hmotnosť strojčeka:: 115g
Potrebujete poradiť alebo objednať?