Priestorový, vodotesný, ultrazvukový odpudzovač na kuny, myši a potkany VIANO OD17 TRIO-STROB

Kód: 0887
€39,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Priestorový ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov, 3000m2, rozsah 270°, 3x LED svetlo, 3 piezoel. reproduktor, 12V adaptér. Pokiaľ hľadáte výkonnú plašičku kún, myší, potkanov a iných hlodavcov s veľkým uhlom plašenia, máme pre vás perfektný tip. Toto zariadenie vydáva meniaci sa ultrazvukový tón vo veľkom uhle až 270 °, tiež stroboskopicky bliká LED svetlami a pokryje tým veľký priestor, z ktorého odplaší škodcu. LED svetlá sa spúšťajú po zaznamenaní pohybu a majú frekvenciu 5 zábleskov za sekundu. Ultrazvuk aj záblesky svetla majú svoje vypínače a tak ich podľa potreby môžete rôzne kombinovať. Odpudzovač má veľmi odolný vodotesný, prachotesný a UV odolný kryt s označením IP44, vďaka ktorému ho môžete používať ako vo vnútorných, tak aj vonkajších priestoroch. Prostredníctvom unikátneho držiaka s neodymovým magnetom môžete plašič uchytiť takmer na každý povrch. Ultrazvukové signály sú pre človeka, psy aj mačky úplne bezpečné, zariadenie tiež neruší prevádzku rádií a elektronických zariadení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Priestorový, vodotesný, ultrazvukový odpudzovač na kuny, myši a potkany VIANO OD17 TRIO-STROB

Ultrazvukový odpudzovač zveri, s napájaním cez 12V adaptér, vhodný na plašenie kún a hlodavcov, kryt IP44 - vodotesný, prachotesný, pre vnútorné i vonkajšie priestory, 3 x stroboskopické LED svetlo, spúšťa sa pri zaznamenaní pohybu, 3 x 50 mm piezoelektrický reproduktor, s automatickou zmenou frekvencie, s rozsahom tónu v uhle 270°, s dosahom až 3000m2, nízka spotreba 20mA, spotreba LED svetla 5mA, s chránenými vypínačmi, na uchytenie cez magnet, rozmery 115x95x94mm.

Nežiaduci škodcovia: Kto už k vám len tak nevkročí?

Tento plašič je vhodný na odpudzovanie kún, myší, potkanov a iných hlodavcov.

odpusovani-skudki

Plašič ako ochranný štít nielen pre Vašu záhradu

Využitie odpudzovača je úplne bežnou formou ochrany vnútorných priestorov ako pre byty, rodinné domy, garáže, podkrovia, chalupy, pivnice, tak aj pre priemyselné haly, sklady, dielne, reštaurácie, supermarkety  a pod. Vďaka odolnému vodotesnému puzdru s označením IP44, odolnému proti mechanickému poškodeniu, slnečnému žiareniu, dažďu i vetru, je odpudzovač vhodný aj na vonkajšie použitie. Je ideálny proti prenikaniu škodcov do miest okolo budov - záhrady, ovocné sady, dvory, parkoviská atď.

Ľahký, magnetický a ľahký na pripevnenie

Odpudzovač VIANO pripevníte pomocou magnetického držiaka ľahko, rýchlo a bezpečne na takmer akýkoľvek povrch. Odpudzovač je vybavený silným neodymovým magnetom, používaným v priemyselnej upevňovacej technike. Stačí tak kúsok kovového povrchu, napr. potrubie, zábradlie, odkvap, kovový parapet, strešné konštrukcie, kúrenie atď. a ihneď máte bez akejkoľvek montáže prístroj nainštalovaný. 

viano-od17-trio-strobe-montaz-text-1

Zapojte a užívajte si bezstarostný chod

Zariadenie je napájané cez 12V adaptér, ktorý je súčasťou balenia. Odpudzovač disponuje praktickými vypínačmi v ochrannom puzdre, vďaka ktorým môžete plašenie jednoducho vypnúť a zapnúť, ako ultrazvuk tak aj záblesky, bez nutnosti vypojiť adaptér zo siete. 

viano-od17-trio-strobe-umisteni-text-2

Inteligentná ochrana záhrady nielen s jedinečným (ultra)zvukom

Zariadenie generuje ultrazvukové signály, ktoré sú pre kuny a hlodavce nepríjemné, av dôsledku toho po krátkom čase chránené miesta opúšťajú. Prístroj vydáva zvuky s premennou frekvenciou vďaka zabudovanému modulu. Táto automatická zmena kmitočtu zaisťuje, aby si škodca na zvuk nezvykol a nevrátil sa. Odpudzovače VIANO obsahujú piezoelektrické reproduktory, ktoré sú známe svojim vysokým výkonom, a aj vďaka odrazu ultrazvuku od pevných plôch majú tak veľký dosah zvuku vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Navyše tento odpudzovač disponuje aj LED svetlami, ktoré stroboskopicky blikajú vo frekvencii 5 zábleskov za sekundu pri zaznamenaní pohybu. 

Návod na použitie na stiahnutie:
PDF s logom A1Priestorový vodotesný, ultrazvukový odpudzovač na kuny, myši a potkany VIANO OD17 TRIO STROB

Dodatočné parametre

Kategória: Plašiče na kuny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
1. Druh zveri: Na kuny, Na potkany, Na myši
1. Druh škodnej: Myši a potkany, Kuny
2. Oblasť využitia: Vonkajšie i vnútorné priestory, Vnútorné priestory
3. Napájanie: Adaptér 12V
4. Typ reproduktora: Piezoelektrický
5. Počet reproduktorov: 3
6. Dosah vo vnútorných priestoroch: Až 3000 m2
7. Rozsah: 270°
8. Pohybový senzor: Áno
9. Magnetický držiak: Áno
1. Oblasť využitia: Vnútorné priestory, Vonkajšie i vnútorné priestory
2. Napájanie: Adaptér 12V
3. Typ reproduktora: Piezoelektrický
4. Počet reproduktorov: 3
5. Dosah vo vnútorných priestoroch: Až 3000 m2
6. Rozsah: 270°
7. Pohybový senzor: Áno
8. Magnetický držiak: Áno
Cieľová skupina škodcov:: kuny a hlodavce (myši, potkany)
Vplyv na človeka:: žiadny
Vplyv na domáce zvieratá:: žiadny, okrem chovných myší, škrečkov, morčiat a pod.
Umiestnenie:: vo vnútorných aj vonkajších priestoroch
Pracovná teplota:: - 30°C až + 70°C
Svetlo:: 3xLED dióda
Frekvencia zábleskov:: 5 zábleskov za sekundu
Efektívny rozsah:: až 3000 m2 v priestore bez prekážok
Rozsah tónu:: v uhle 270°
Reproduktory:: 3x50mm piezoelektrický reproduktor
Napájanie:: cez 12V adaptér v balení
Rozmery:: 115 x 95 x 94 mm
Potrebujete poradiť alebo objednať?