Prepravka pre psov a mačky STEFANPLAST GULLIVER 2, 55x36x35cm

Kód: 0613
€18,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Prepravný box pre psy a mačky do 8 kg, plastové predné dvierka so 4 zámkami, úložný box na streche, rukoväť pre ľahké prenášanie. Ak hľadáte vhodnú prepravku pre svoju mačku alebo psa, tak Vám ponúkame prepravný box pre psy a mačky, ktorý ponúka pohodlie a bezpečie. Prepravný box je vyrobený z kvalitných a odolných plastov, možno ho jednoducho rozobrať a znova zložiť vďaka praktickým poistným klipsom. Plastové dvierka na prednej strane boxu sú zaistené 4 zámkami a dajú sa nastaviť na pravé alebo ľavé otváranie. Na vrchnej strane boxu sa nachádzajú dve uzatvárateľné priehradky. Jedna priehradka môže slúžiť na uskladnenie granúl a pamlskov. Druhá priehradka obsahuje manipulačný otvor, ktorým môžete psa hladkať bez toho, aby ste otvorili dvierka a riskovali útek zvieraťa. Na vrchu prepravky sa nachádza aj rukoväť na ľahké prenášanie prepravky a dve pútka na pripnutie popruhov (popruhy nie sú súčasťou balenia). 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prepravka pre psy a mačky STEFANPLAST GULLIVER 2, 55x36x35cm

Pre psy a mačky do 8kg, veko a vaňa sa spájajú klipsami, predné dvierka so 4 zámkami, nastaviteľné pravé alebo ľavé otváranie dvierok, rukoväť pre ľahké prenášanie prepravky, úložný box na vrchu prepravky, uzatvárateľný manipulačný otvor na vrchu prepravky, dva úchyty pre bezpečnostný pás v aute, vnútorné rozmery 51,5x32,5x30cm, vonkajšie rozmery 55x36x35cm.

Prepravný box pre psov ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Klady

  • Priestranný a vysoko odolný prepravný box 
  • Vodítko alebo granule odložíte do úložného boxu 
  • Otvor na streche pre ruku na upokojenie a pohladenie zvieraťa
  • Dvierka si môžete prispôsobiť na pravú alebo ľavú stranu 
  • Zabudované úchyty na pás do auta pre lepšiu stabilitu pri preprave

Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli

Pohodlný a bezpečný box pre malé mačky a psy

Prepravný box je určený pre malé psy a mačky do 8 kg. Vonkajšie rozmery prepravného boxu sú 55 x 36 x 35 cm, vnútorné rozmery sú 51,5 x 32,5 x 30 cm. Váš domáci maznáčik by mal mať dostatok priestoru, aby si stúpol av prepravke sa pohodlne otočil. 

stefanplast-gulliver-úvod

Multifunkčný box s rôznymi možnosťami využitia 

Prepravný box je určený pre rôzne druhy dopravy a situácie. Môžete ho umiestniť pohodlne na zadné sedadlo Vášho auta, zaistiť bezpečnostným pásom a vyraziť na dovolenku, alebo k veterinárovi. Skvele sa hodí aj pre vystavovateľov psov a mačiek, kedy poslúži aj ako útočisko pri výstavnom kruhu. Pokiaľ radi cestujete vlakom, tak aj to nebude problém. Prepravný box je stabilný, odolný a bezpečný. 

gulliver-1-deluxe-doprava

Bezpečnosť Vášho psa na cestách je prvoradá

Prepravný box je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a pevné. Box je vybavený viacerými bezpečnostnými prvkami, ktoré oceníte. Prepravka sa skladá z dvoch častí, z dna a veka, ktoré sa k sebe pripevňujú štyrmi klipsami a na oboch bokoch v hornej časti prepravky nájdete zabudované úchyty pre bezpečnostné pásy do auta. Predné dvierka majú 4 bezpečnostné zámky, vďaka ktorým si môžete nastaviť pravé alebo ľavé otváranie dverí.

stefanplast-gulliver-bezpecnost

Všetko potrebné na jednom mieste 

Na vrchnej strane boxu sa nachádzajú dve uzatvárateľné priehradky. Jedna priehradka môže slúžiť na uskladnenie granúl a pamlskov. Druhá priehradka obsahuje manipulačný otvor, ktorým môžete psa hladkať bez toho, aby ste otvorili dvierka a riskovali útek zvieraťa. Pre ľahké prenášanie sa na vrchu prepravky nachádza aj praktická rukoväťdve pútka na pripnutie popruhov (nie sú súčasťou balenia). Mriežka na dvierkach a praktické okienka s priezormi po stranách boxu zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu. 

Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1
Prepravka pre psov a mačky STEFANPLAST GULLIVER 2, 55x36x35cm

Dodatočné parametre

Kategória: Prepravné boxy pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.5 kg
1. Maximálna nosnosť: 1-10 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?