Šklbačka hydiny na vŕtačku s ochranným krytom a stojanom SPIUMATRICE DIT SP RU06

Kód: 0308
ZADARMOZADARMO
SPIUMATRICE DIT SP RU06
€227,99
SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Šklbačka na vŕtačku na prepelice, holuby a droždie, 40-60ks hydiny/hod, 15ks šklbacích prstov, dĺžka prsta 42mm, s krytom a stojanom. Ak hľadáte šklbačku na vŕtačku, ktorá ušetrí Váš drahocenný čas pri šklbanie drobnej hydiny, máme pre Vás jasného favorita. Perfektným doplnkom je ochranný kryt, ktorý obmedzí rozlétané peria počas šklbanie a tak ani upratovanie po šklbanie nezaberie veľa času. Kryt môžete uchytiť do všetkých bežných typov vŕtačiek a pripevniť k stojanu, ktorý si nastavíte do optimálnej výšky. Základom úspechu je správne sparenie hydiny a potom sa už nemusíte sa báť, že by šklbačka drobná tela prepelíc potrhala. Flexibilné šklbací prsty z prírodného kaučuku sú veľkostne aj štruktúrovo na šklbanie malé hydiny prispôsobené. Šlubací valec, ochranný kryt i stojan sú vyrobené z nerezu, ktorý sa dobre čistí a udržuje a budú Vám pri šklbanie prepelíc uľahčovať prácu po dlhé roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šklbačka perie na prepelice vhodná na vŕtačku s ochranným krytom a stojanom SPIUMATRICE DIT SP RU06

Šklbačka vhodná pre prepelice. Vybavená 15ks šklbacích prstov s dĺžkou prsta 42mm. S nerezovým, ochranným krytom obmedzujúcim rozlétané peria počas šklbanie. Kryt je vybavený kvalitným uchytením pre všetky bežné typy vŕtačiek a stojanom s možnosťou nastavenia optimálnej výšky šklbanie.


Inštalácia šklbačky hydiny na vŕtačku s ochranným krytom a stojanom

Pre správne využitie výrobku je najprv potrebné zložiť výškovo nastaviteľný stojan, ku ktorému následne pripevníte ochranný kryt. Ďalej odporúčame pripojiť zariadenie (doporučená vŕtačka - nie je súčasťou balenia), ktoré bude otáčať v ochrannom kryte sa šklbačkou na vŕtačku viď video nižšie.Príprava pred šklbaním

Pred šklbaním je nutné hydinu správne spariť viz orientačná tabuľka nižšie. Neprekračujte teplotu a dobu ponorenia hydiny. Dlhší čas ponorenie môže spôsobiť varenie niektorých častí mäsa a kože a to môže spôsobiť pri šklbanie problém. Uvedené časy sú orientačné a doručujeme v priebehu sparenie hydiny ručne kontrolovať možnosť jednoduchosti šklbanie peria.

Optimálna dĺžka sparenia menšie hydiny pred šklbaním


Ako správne šklbať

Menšiu hydinu (napr. prepelice, holuby, drozdov) je odporúčané držať za nohy a spúšťať či prevaľovať pozdĺž rotujúceho valca vždy častí, ktorú budete chcieť ošklbať. Viac inšpirácie viď video vyššie.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF
Šklbačka hydiny na vŕtačku SPIUMATRICE DIT RU06

Dodatočné parametre

Kategória: Šklbačky na vŕtačku
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10.5 kg
1. Typ šklbačky: Na vŕtačku
2. Druh hydiny: Prepelice
1. Druh hydiny: Prepelice
Potrebujete poradiť alebo objednať?