Nástenné gumové stajňové škrabadlo KERBL 60x40 cm

Kód: 0894
€42,99
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Praktické nástenné škrabadlo, z prírodného kaučuku, šetrné ku koži, vhodné pre teľatá, rozmery 60x40cm. Pokiaľ chcete dopriať zvieratám bezpečné škrabkanie a ochrániť svoj majetok pred odieraním, tak ste tu správne. Škrabadlo z prírodného kaučuku má mäkké a pružné výstupky, ktoré pomôžu zvieratám uľaviť od svrbenia, zbavia srsť nečistôt a zabránia poraneniu kože z utierania o nevhodné predmety. Toto škrabadlo je preto vhodné pre mladé zvieratá, hlavne teľatá, alebo pre zvieratá s citlivou kožou ako sú kone. Škrabadlo tak môžete umiestniť priamo k teľatám do výbehu na stenu, okolo stĺpov, alebo aj rohy stien. Vďaka predpripraveným otvorom v škrabadle bude montáž jednoduchá a rýchla, môžete použiť pásky na uchytenie na konštrukcie, alebo ju pripevniť napevno k stene. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nástenné gumové stajňové škrabadlo KERBL 60x40 cm

Gumové škrabadlo na stenu, vhodné pre teľatá a mladý dobytok, na stenu, okolo stĺpov alebo rohov, z pružného prírodného kaučuku, šetrná starostlivosť o srsť a kožu, upevňovacie otvory, rozmery 60x40 cm. 

gumovo-nastenne-drbadlo-kerbl-30x40-cm-text-1 

Pre aké zvieratá je škrabadlo vhodné? 

Gumové škrabadlo s mäkkými a pružnými výstupkami je vhodné pre zvieratá s citlivou kožou, ako sú teľatá a mladé zvieratá, alebo aj kone. 

gumovo-nastenne-drbadlo-kerbl-30x40-cm-text-2 

Jednoduchá a rýchla montáž

Škrabadlo pre hovädzí dobytok jednoducho a rýchlo pripevníte pomocou pások k rôznym konštrukciám bez použitia náradia. Škrabadlo obsahuje 18 predpripravených otvorov pre ľahké uchytenie. Vďaka otvorom škrabadlo pripevníte aj na stenu výbehu, postačí Vám pár skrutiek do dreva (nie sú súčasťou balenia), alebo pár skrutiek a podložiek na uchytenie na stenu (nie sú súčasťou balenia). 

Dodatočné parametre

Kategória: Škrabadlá pre dobytok
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.5 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?