Nástenné gumové stajňové škrabadlo KERBL 40x30 cm

Kód: 0893
€24,99
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Praktické nástenné škrabadlo, z prírodného kaučuku, šetrné ku koži, vhodné pre teľatá, rozmery 40x30cm. Pokiaľ chcete dopriať zvieratám bezpečné škrabkanie a ochrániť svoj majetok pred odieraním, tak ste tu správne. Škrabadlo z prírodného kaučuku má mäkké a pružné výstupky, ktoré pomôžu zvieratám uľaviť od svrbenia, zbavia srsť nečistôt a zabránia poraneniu kože z utierania o nevhodné predmety. Toto škrabadlo je preto vhodné pre mladé zvieratá, hlavne teľatá, alebo pre zvieratá s citlivou kožou ako sú kone. Škrabadlo tak môžete umiestniť priamo k teľatám do výbehu na stenu, okolo stĺpov, alebo aj rohy stien. Vďaka predpripraveným otvorom v škrabadle bude montáž jednoduchá a rýchla, môžete použiť pásky na uchytenie na konštrukcie, alebo ju pripevniť napevno k stene. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nástenné gumové stajňové škrabadlo KERBL 40x30 cm

Gumové škrabadlo na stenu, vhodné pre teľatá a mladý dobytok, na stenu, okolo stĺpov alebo rohov, z pružného prírodného kaučuku, šetrná starostlivosť o srsť a kožu, upevňovacie otvory, rozmery 40x30 cm. 

gumovo-nastenne-drbadlo-kerbl-30x40-cm-text-1 

Pre aké zvieratá je škrabadlo vhodné? 

Gumové škrabadlo s mäkkými a pružnými výstupkami je vhodné pre zvieratá s citlivou kožou, ako sú teľatá a mladé zvieratá, alebo aj kone. 

gumovo-nastenne-drbadlo-kerbl-30x40-cm-text-2 

Jednoduchá a rýchla montáž

Škrabadlo pre hovädzí dobytok jednoducho a rýchlo pripevníte pomocou pások k rôznym konštrukciám bez použitia náradia. Škrabadlo obsahuje 9 predpripravených otvorov pre ľahké uchytenie. Vďaka otvorom škrabadlo pripevníte aj na stenu výbehu, postačí Vám pár skrutiek do dreva (nie sú súčasťou balenia), alebo pár skrutiek a podložiek na uchytenie na stenu (nie sú súčasťou balenia). 

Dodatočné parametre

Kategória: Škrabadlá pre dobytok
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?