Ošetrujúci krém na vemená SCHOPF EUMASAL, 1 kg - opakované a chronické zápaly + prevencia + hrejivý účinok

Kód: 0844
€19,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Ošetrujúci krém na zápaly mliečnej žľazy u dobytka, s éterickými olejmi, s hrejivým účinkom, s hmotnosťou balenia 1kg. Pokiaľ máte chov dobytka a trápi Vás u dojníc, oviec alebo kôz neustále a pretrvávajúce zápaly mliečnej žľazy, máme pre Vás riešenie ako liečenie zápalov urýchliť. Tento krém v sebe ukrýva vysoký obsah éterických olejov, ktoré majú vynikajúce protizápalové účinky. Po aplikácii krému sa vemeno skvele prehreje a prekrví a tým sa aktivujú a posilnia imunitné procesy. Preto pôsobí aj ako prevencia, pretože zlepšuje obranyschopnosť a vitalitu vemena. Účinné látky: olej z rosmarinus officinalis, eucalyptus globulus, mentha piperita, gaultheria procumbens. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ošetrujúci krém na vemená SCHOPF EUMASAL, 1 kg

Ošetrujúci krém na vemená, na akútne zápaly mliečnej žľazy, vysoký obsah éterických olejov, s hrejivým účinkom, urýchľuje liečbu mastitídy, krém zelenej farby, množstvo 1000g.

Cieľový organizmus:

Krém je určený pre mliečny dobytok ako sú kravy, ovce a kozy. Je vhodný pre dojnice trpiace na zápaly vemena, pre prvotelky aj pre bahnice a ďalšie. Možno ich použiť aj ako prevenciu po dojení. 

Oblasť použitia:

Krém je určený na aplikáciu priamo na vemeno mliečneho dobytka. Možno ho použiť aj pre mäsové plemená dobytka, ktoré majú pomliaždené struky od teľaťa, alebo jahňaťa. 

Aplikácia:

Krém odporúčame aplikovať po každom dojení, je vhodný aj pre dojnice pripravujúce sa na státie na sucho. Po každom dojení vmasírujte gél do očistenej kože postihnutej štvrti. Pravidelné použitie zvyšuje účinok prostriedku. Aplikujte do vymiznutia klinických príznakov zápalu.

Účinná látka:

  • Olej z rosmarinus officinalis zlepšuje krvný obeh a pomáha uvoľniť pokožku, zmierniť preťaženie, zmierňuje opuchy, svalové bolesti, kŕče, reumatizmus, artritídu.
  • Olej z eucalyptus globulus pomáha pri horúčke, reumatizme, bolesti svalov, poranení. Je antiseptický a pomáha liečiť rany rýchlejšie.
  • Olej z mentha piperita má antibakteriálne, antiseptické, antivírusové, chladiace, osviežujúce a protizápalové vlastnosti. Stimuluje krvný obeh a pomáha proti kŕčom, svrbeniu a pri reumatických problémoch a bolesti svalov.
  • Olej z gaultheria procumbens je veľmi silný éterický olej, stimuluje krvný obeh a lymfy, eliminuje bolesť a napomáha relaxácii, potláča stres a napätie, zmierňuje reumatizmus a artritídu,hrejivý účinok na postihnutú oblasť, zmierňuje kŕče, predchádza mikrobiálnym infekciám, ničí aureus a lieči sepsu (neaplikujte na otvorené rany), eliminuje nepríjemné pachy, pôsobí adstringentne, možno ho použiť aj na zabránenie zablokovaniu krvného obehu spôsobeného omrzlinami a extrémne nízkymi teplotami, pretože má hrejivý účinok.

Návod na obsluhu na stiahnutie:
PDF s logom A1
Ošetrujúci krém na vemená SCHOPF EUMASAL, 1 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o vemená dojníc
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?