Kurín pre sliepky POLLY CHALET 4XL

Kód: 0447
ZADARMOZADARMO €1 199,99 –23 %
POLLY CHALET 4XL
€1 199,99 –23 % €919,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Kurín pre 15-20 sliepok, 4 vonkajšie znáškové hniezda, 4 bidlá, výklopná strecha pre ľahké čistenie, HPL laminát, rozmery:194x120x110 cm. Ak chcete vašim sliepkam zabezpečiť dostatočne priestranné útočisko, potom neprehliadnite tento kurín. Pre nočný odpočinok majú sliepky k dispozícii štyri bidlá. Na znášanie vajec sú pripravené štyri vonkajšie znáškovej hniezda. Odoberanie vajec je preto veľmi pohodlné iba pomocou zdvihnutia strechy hniezda. Kvalitný kurín ochráni sliepky pred všetkými poveternostnými vplyvmi aj pred predátormi. Zároveň kurín zaistí optimálnu teplotu v letných aj zimných mesiacoch vďaka prirodzenej tepelnej izolácii. Čistenie kurína zvládnete behom chvíľky vďaka výklopnej streche. Kurín vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu Vám bude robiť radosť dlhé roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurín pre sliepky POLLY CHALET 4XL

Kurín pre sliepky na chov 15-20 sliepok o rozmeroch 194x120x110 cm. Jedná sa o veľmi priestranný kurín, ktorý je vybavený štyrmi hradmi, štyrmi vonkajšími znáškovými hniezdami a výklopnou strechou. Kurín je vyrobený z vysoko kvalitného HPL laminátu, ktorý je naozaj pevný, hladký, ľahko sa udržuje a je veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, najmä kliešikovci.

Kurín ľahko zložíte bez akéhokoľvek náradia pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

POLLY CHALET 4 XL TEXT

Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína sú 194x120x110 cm. Vnútorné rozmery kurína sú 115x102,5 cm, a tak kurín poskytuje pohodlie až pre 20 klasických nosníc.

✅ Klady

  • Kurín nevyžaduje takmer žiadnu údržbu
  • Unikátny HPL laminát skvele tepelne izoluje
  • Kurín nepohlcuje pachy a nepodlieha hnilobe
  • Hladký povrch bez škár uľahčí čistenie a likvidáciu parazitov
  • Do priestranného kurína sa zmestí až 20 sliepok
  • Vďaka odklápacej strieške ľahko odoberiete vajcia zo 4 znáškových hniezd
  • Bezpečnostné dvierka ochránia sliepky pred predátormi
  • Atraktívny dizajn, ktorý urobí parádu na každej záhrade

❌ Zápory

    • Zatiaľ sme žiadne nenašli


Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky je vybavený štyrmi hradmi pre nočný odpočinok sliepok. Súčasťou kurína sú tiež štyri vonkajšie kukane, v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a kľudu na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché, pretože na ich vyzdvihnutie stačí iba zdvihnúť strechu znáškových hniezd. Súčasťou balenia  bezpečnostné dvierka Polly Defender, na ktoré môžete v prípade záujmu jednoducho pripojiť automatické otváranie kurína. Automatické otváranie a zatváranie kurína nie je súčasťou balenia!

vybaveni-kurniku


Údržba a čistenie kurína

Kurín vyrobený z unikátneho materiálu nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia. Čistenie kurína však zvládnete behom chvíľky vďaka výklopnej streche. Kurín je možné v prípade potreby jednoducho rozložiť a môžete ho umývať, čistiť a dezinfikovať akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Vzhľadom na to, že je materiál kurína hladký a naozaj ľahko sa čistí, je tento kurín veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, roztočmi, najmä klieštikovci často sa vyskytujúcimi v bežných drevených kurínoch.

challet-dvojfotka

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín je vyrobený z viacvrstvového HPL laminátu, ktorého unikátne vlastnosti si zamilujete. Kuríny vyrobené z extrémne odolného HPL laminátu spĺňajú mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Tento špeciálny materiál zaisťuje vynikajúcu tepelnú odolnosť ako v lete, tak aj v zime. Prirodzene zateplený kurín pre sliepky tak odoláva slnku, dažďu, snehu, ľadu aj vetru. Kurín neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť, a tak nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia, ktoré je však veľmi jednoduché. Tento kurín má hmotnosť cca 62 kg, takže je veľmi odolný a stabilný aj vo veľmi silnom vetre. Kurín je však možné jednoducho zostaviť aj demontovať bez akéhokoľvek náradia vďaka patentovanému zámkovému systému, a tak nebude problém ho v prípade potreby premiestniť. Kurín má atraktívny design a inovatívne farebné prevedenie, ktoré skvele zapadne na každú záhradu. Kurín je dobre vetraný vďaka štrbinám umožňujúcim optimálnu cirkuláciu vzduchu. Samotný materiál nepodlieha hnilobe a vďaka jeho výnimočnej pevnosti máte istotu, že si kúpite kvalitný výrobok, ktorý Vám bude robiť radosť niekoľko rokov.

Ukážka z praxe

kurni-polly-challet-4xl-ukazka-z-praxe

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Kurín pre sliepky POLLY CHALET 4XL - montáž

Dodatočné parametre

Kategória: Kuríny pre sliepky z HPL laminátu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 70 kg
1. Kapacita pre sliepky: 12-20
2. Počet znáškových hniezd: 4
3. Výsuvný trusník: Nie
Potrebujete poradiť alebo objednať?