Ohrádka pre malé zvieratá, modulárna KERBL 35x35 cm

Kód: 0779
€29,99 –16 %
ohradka pro mala zvirata modularni kerbl 01
€29,99 –16 % €24,99
SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Modulárna ohrádka, 12 mrežových panelov, 24 spojovacích dielikov, rôzne možnosti zostavenia, rozmery panelu 35x35 cm. Pokiaľ hľadáte ohrádku s rôznymi kombináciami zostavenia, tak ste si vybrali správne. Túto skvelú ohrádku môžete behom chvíľky zložiť do najrôznejších tvarov, ktoré zapadnú do malých aj veľkých interiérov. Montáž aj demontáž je rýchla a zvládnete ju aj s deťmi. V balení nájdete 12 mrežových panelov o rozmere 35x35 cm, ktoré je možné rôzne spájať pomocou 24 spojovacích dielikov. Jednoducho ich do seba zacvaknete a máte hotovo. Rozteč mreží 1,4 cm. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ohrádka pre malé zvieratá, modulárna KERBL 35x35 cm

Ohrádka pre malé zvieratá, pre morčatá, králiky, a iné, modulárna konštrukcia, kovová, práškovo lakovaná, 12 mrežových panelov, 24 spojovacích dielikov, rozmer panelu 35x35cm.

Klady

 • Ohrádka nespočetných možností zostavenia
 • Môžete ju prispôsobiť veľkostne podľa priestoru
 • Na montáž nepotrebujete žiadne náradie 
 • Jednoducho zacvaknete mriežky a spojky do seba 
 • Zložíte, rozložíte a uschováte behom chvíľky
 • Rozložená nezaberie takmer žiadne miesto 

Zápory

 • Skladanie rôznych kombinácií je návykové, oplatí sa kúpiť si ju 2x, budete mať oveľa viac možností zostavenia


Pre aké zvieratá je ohrádka vhodná? 

Modulárnu ohrádku je možné využiť pre malé zvieratá ako sú morčatá, králiky, činčily, korytnačky a iné. Pred kúpou sa uistite, že zviera nie je menšie ako je rozteč mreží a či sa nimi nepretiahne.

enclosure-modular-kerbl_02-text

Využitie výbehu

Ohrádku využijete predovšetkým v interiéri ako výbeh pre malé zvieratá. Je možné do nej umiestniť domček, hračky alebo rôzne iné potreby, pre pohodlie zvieraťa. Vhodná je aj na cestovanie, pretože v rozloženom stave nezaberie veľa miesta. Vy tak môžete mať svojho maznáčika so sebou na dovolenke a vytvoriť mu tak bezpečné zázemie. Ohrádku je možné využiť aj ako zábranu, ktorá ochráni napríklad izbové rastliny, káble a nábytok. 

modular-enclosure-kerbl_02-text

Jednoduchá a rýchla montáž

Ohrádku je možné veľmi jednoducho zložiť aj rozobrať. Na montáž nepotrebujete žiadne náradie, jednoducho zacvaknete mrežové panely do spojovacích dielikov a máte hotovo. Skladanie ohrádky môžete využiť aj ako aktivitu s deťmi, kedy je možné ohrádku skladať do rôznych šírok, dĺžok a výšok a vytvoriť si tak unikátny výbeh pre svojho maznáčika. Pokiaľ ohrádku práve nevyužívate, diely ľahko vycvaknete a ohrádku uschováte. Vďaka svojim kompaktným rozmerom ohrádka nezaberie veľa miesta. Keď si kúpite ohrádku viackrát, dostanete ešte viac možností zostavenia a kombinácií.

modular-enclosure-kerbl_03-text

Technické špecifikácie

 • Rozmer panelu: 35 x 35 cm 
 • Počet panelov: 12 ks 
 • Počet spojovacích dielikov: 24 ks
 • Rozteč medzi drôtmi: 1,4 cm
 • Materiál: práškovo lakovaný kov

Dodatočné parametre

Kategória: Ohrádky, výbehy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?