Pachový odpudzovač holubov a iných vtákov NOANIMAL PESTOX SPRAY P500B 500ml

Kód: 0273
€9,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Pachový odpudzovač holubov a iných vtákov, vo forme rozprašovača k ochrane ošetrených miest, ľahká aplikácie, okamžitý účinok, 500ml. Pokiaľ Vás trápi dosadanie holubov a iných vtákov na balkóny, parapety, terasy a ďalšie nevhodné miesta, potom pre Vás bude tento odpudzovač ako stvorený. Pre odpudenie holubov stačí aplikovať podľa potreby 1-3x týždenne 3 streknutia z cca 20cm na požadované miesto. Pachový odpudzovač je 100% biologicky rozložiteľný. Účinná látka: prírodné éterické oleje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pachový odpudzovač holubov a iných vtákov NOANIMAL PESTOX SPRAY P500B, 500ml

Vysoko kvalitný pachový odpudzovač na odpudzovanie holubov a iných vtákov, vo forme rozprašovača k ochrane ošetrených miest. Jednoduchá a rýchla inštalácia s okamžitým účinkom. Obsah balenia 500ml, aplikácie podľa potreby 1-3x týždenne 3 streknutia z cca 20cm na požadované miesto, 100% biologicky rozložiteľný, účinná látka: prírodné éterické oleje

✅ Klady

  • Jednoducho párkrát nastriekate a okamžite pôsobí
  • Už nemusíte riešiť parapety od vtáčieho trusu
  • Obsahuje prírodné esenciálne oleje, ktoré človeku ani prírode neškodia  
  • Veľké balenie vydrží dlhú dobu 

❌ Zápory

  •  Na vytvorenie silnejšej pachovej bariéry odporúčame aplikovať viackrát v prvom týždni


Cieľový organizmus

K odpudzovanie holubov a iných vtákov.


Oblasť použitia

Výrobok je vhodný na odpudzovanie holubov a iných vtákov z balkónov, okien, parapetov, striech, pergol, terás a ďalších miest, kde sa vtáky často zhromažďujú, vytvárajú hluk, spôsobujú škody na majetku a zanechávajú trus. 


Príprava

Pri manipulácii s postrekovým pachovým odpudzovačom holubov používajte gumové alebo mikroténové rukavice, aby ste sa vyhli priamemu kontaktu odpudzujúce látky s kožou. V prípade, ak by došlo ku kontaktu látky s kožou, treba riadne umyť miesto dotyku vodou a mydlom a následne opláchnuť čistou vodou.

Nasaďte si ochranné rukavice pozri odporúčanie vyššie. Ďalej pred použitím prípravok pretrepte, aby sa účinné látky aktivovali a bolo možné ihneď aplikovať pachový odpudzovač na požadovaný miesta za pomoci stlačení rozprašovača.


Aplikácia

Pred aplikáciou postreku proti holubom vždy dôkladne očistite / umyte ošetrovanej priestory

Prípravok nastriekajte všade tam, kde nechcete, aby sa holuby zhlukovali. Prípravok pôsobí tak intenzívne, že spravidla postačí cca 3 streknutia, aby vtáky odpudil od postříkaného miesta. Opakujte aplikáciu z počiatku každé 2-3 dni (2-3x) po dobu 12 dní. Potom opakujte aplikáciu 1x týždenne.

Aplikačná dávka: 1 stlačení striekacie hlavice = cca 1,25ml


Účinnosť

Postrekový pachový odpudzovač holubov po aplikácii okamžitý účinok. Po aplikácii prípravku sa vytvára ochranný film, ktorý zamedzuje sadaní holubov a iných vtákov na ich stanovište. Vôňa odpudzujúca látky je pre vtáky veľmi nepríjemná a ošetrenému priestoru sa vyhýbajú. Obsiahnuté látky účinkujú veľmi rýchlo a dlhodobo. Prípravok je založený na prírodnej báze.

 

Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF
PESTOX SPRAY P500B, 500ml - etiketa

Dodatočné parametre

Kategória: Pachové odpudzovače na vtáky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
1. Druh zveri: Na holuby a iné vtáky
1. Druh škodovej zveri: Holuby a iné vtáky
2. Škodová zver: Holuby a iné vtáky
Potrebujete poradiť alebo objednať?