Pachový odpudzovač holubov a iných vtákov NOANIMAL PESTOX SPRAY P500B 500ml

Kód: 0273
€15,99 –31 %
Pachový odpudzovač holubov a iných vtákov NOANIMAL PESTOX SPRAY P500B, 500ml p1
€15,99 –31 % €10,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.8.2022
Možnosti doručenia

Pachový odpudzovač holubov a iných vtákov, vo forme rozprašovača k ochrane ošetrených miest, ľahká aplikácie, okamžitý účinok, 500ml. Pokiaľ Vás trápi dosadanie holubov a iných vtákov na balkóny, parapety, terasy a ďalšie nevhodné miesta, potom pre Vás bude tento odpudzovač ako stvorený. Pre odpudenie holubov stačí aplikovať podľa potreby 1-3x týždenne 3 streknutia z cca 20cm na požadované miesto. Pachový odpudzovač je 100% biologicky rozložiteľný, pre človeka a životné prostredie úplne neškodný. Účinná látka: prírodné éterické oleje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pachový odpudzovač holubov a iných vtákov NOANIMAL PESTOX SPRAY P500B, 500ml

Vysoko kvalitný pachový odpudzovač na odpudzovanie holubov a iných vtákov, vo forme rozprašovača k ochrane ošetrených miest. Jednoduchá a rýchla inštalácia s okamžitým účinkom. Obsah balenia 500ml, aplikácie podľa potreby 1-3x týždenne 3 streknutia z cca 20cm na požadované miesto, 100% biologicky rozložiteľný, pre človeka a životné prostredie úplne neškodný, účinná látka: prírodné éterické oleje


Cieľový organizmus

K odpudzovanie holubov a iných vtákov.


Oblasť použitia

Výrobok je vhodný na odpudzovanie holubov a iných vtákov z balkónov, okien, parapetov, striech, pergol, terás a ďalších miest, kde sa vtáky často zhromažďujú, vytvárajú hluk, spôsobujú škody na majetku a zanechávajú trus. 


Príprava

Pri manipulácii s postrekovým pachovým odpudzovačom holubov používajte gumové alebo mikroténové rukavice, aby ste sa vyhli priamemu kontaktu odpudzujúce látky s kožou. V prípade, ak by došlo ku kontaktu látky s kožou, treba riadne umyť miesto dotyku vodou a mydlom a následne opláchnuť čistou vodou.

Nasaďte si ochranné rukavice pozri odporúčanie vyššie. Ďalej pred použitím prípravok pretrepte, aby sa účinné látky aktivovali a bolo možné ihneď aplikovať pachový odpudzovač na požadovaný miesta za pomoci stlačení rozprašovača.


Aplikácia

Pred aplikáciou postreku proti holubom vždy dôkladne očistite / umyte ošetrovanej priestory

Prípravok nastriekajte všade tam, kde nechcete, aby sa holuby zhlukovali. Prípravok pôsobí tak intenzívne, že spravidla postačí cca 3 streknutia, aby vtáky odpudil od postříkaného miesta. Opakujte aplikáciu z počiatku každé 2-3 dni (2-3x) po dobu 12 dní. Potom opakujte aplikáciu 1x týždenne.

Aplikačná dávka: 1 stlačení striekacie hlavice = cca 1,25ml


Účinnosť

Postrekový pachový odpudzovač holubov po aplikácii okamžitý účinok. Po aplikácii prípravku sa vytvára ochranný film, ktorý zamedzuje sadaní holubov a iných vtákov na ich stanovište. Vôňa odpudzujúca látky je pre vtáky veľmi nepríjemná a ošetrenému priestoru sa vyhýbajú. Obsiahnuté látky účinkujú veľmi rýchlo a dlhodobo. Prípravok je založený na prírodnej báze.

 

Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF
PESTOX SPRAY P500B, 500ml - etiketa

Dodatočné parametre

Kategória: Pachové odpudzovače na vtáky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Pasti a odpudzovače: Na holuby a iné vtáky
Pachové odpudzovače: Holuby a iné vtáky
Dezinsekce: Holuby a iné vtáky
Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie