Solárny odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov MOTOR VIBRASONIC M7

Kód: 0886
€39,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Ultrazvukový a vibračný odpudzovač krtkov, hadov a hlodavcov, 650 m2, s frekvenciou 400 - 1000 kHz, solárne napájanie, dobíjacie batérie. Jedná sa o najpokročilejší plašič krtkov, hadov, pisov, hrabošov a ďalších hlodavcov dostupný na trhu. Tento odpudzovač s modernou technológiou ultrazvuku a vibrácií je najefektívnejším riešením na ochranu Vašej záhrady. Odpudzovač krtkov a hadov je vybavený odolným vodotesným krytom, vďaka ktorému môžete plašič používať 365 dní v roku. Odpudzovač generuje vibrácie a zvuk o rôznych intenzitách v náhodnom poradí, a tým zaisťuje, aby si škodcovia na signály po určitom čase nezvykli a nevrátili sa. Ultrazvukové signály a vibrácie sú pre človeka aj domáce a hospodárske zvieratá úplne bezpečné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Solárny odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov MOTOR VIBRASONIC M7

Solárny ultrazvukový a vibračný odpudzovač zveri, bezpečný pre človeka i domáce zvieratá, vhodný na plašenie krtkov, hadov, hrabošov a myší, vo vonkajších priestoroch, s odolným vodotesným krytom, s frekvenciou zvuku v rozsahu 400 kHz do 1000 kHz, s automatickou zmenou kmitočtu, s dosahom až 650 m2dobíjacia batéria 1,2 V AAA 80 mA Ni-Mh,s výškou 30 cm a priemerom tyče 3 cm. 

Klady

  • Unikátny solárny plašič vydáva ultrazvuk aj vibrácie 
  • Jednoduchú montáž zvládne každý 
  • Postačí stlačenie tlačidla pre uvedenie do chodu 
  • Má skvelé výsledky v plašení hadov 
  • Najpredávanejšie a jedinečný na trhu 

Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 

Odplaší nežiaducich škodcov

Tento plašič je vďaka jeho inovatívnej technológii vhodný na odpudzovanie krtkov, hadov, hrabošov, piskorov a myší. 

Plašič krtkov, hadov, hrabošov


Plašič ako ochranný štít na vašom pozemku 

Plašič krtkov, hadov, hrabošov a ďalších hlodavcov je efektívnou formou ochrany Vašej záhrady, poľa, parku alebo ďalších vonkajších priestorov. Tento odpudzovač je vybavený 100% odolným vodotesným krytom, a preto ho ako jeden z mála môžete používať 365 dní v roku, či už prší, fúka alebo sneží.

Jednoduchá inštalácia za pár sekúnd

Vyberiete miesto, ktoré potrebujete ochrániť pred nechcenými návštevníkmi a odpudzovač vložíte zvisle do zeme, cca 20 cm hlboko. Odpudzovač odporúčame umiestniť do rohov záhrady, ideálne do vlhšej ílovitej pôdy, ktorá lepšie prenáša vydávané signály. Ultrazvukový a vibračný odpudzovač krtkov zapnete jednoduchým stlačením tlačidla. Pre vypnutie zariadenia nemusíte ako u iných produktov vybrať celý odpudzovač zo zeme, ale opäť ho vypnete jednoduchým stlačením tlačidla. Pre vysoký účinok však odporúčame, aby plašič fungoval nepretržite po dobu niekoľkých mesiacov. Plašič tak vytvorí v okolí také podmienky, ktoré prinútia krtky, hady aj hlodavce, aby si našli iné, pokojnejšie miesto. Elektronický plašič krtkov je napájaný solárnym panelom a obsahuje dobíjacie batérie 1,2 V AAA 80mA Ni-Mh. 

solárny-repelent-motor-vibrasonic-m7-text-1

Inteligentné prepojenie (ultra)zvuku a vibrácií na vašej záhrade 

Zariadenie generuje ultrazvukový signál v rozsahu od 400 kHz do 1000 kHz v kombinácii s krátkodobými prenikavými vibráciami. Väčšina živočíchov žijúcich pod zemou má zlý zrak, ale príroda im zato vyvinula veľmi silný sluch a citlivosť na zemské vibrácie. Tieto vibrácie a zvuky sú pre krtky, hady a hlodavce teda veľmi nepríjemné a spôsobujú, že sa títo živočíchy žijúci v krajine cítia neustále ohrození. Živočíchy žijú v neustálom strese s najvyššou ostražitosťou a nakoniec sa rozhodnú zmeniť miesto pôsobenia na nejaké pokojnejšie. Odpudzovač je možné používať aj preventívne - krtkovia, hady, hraboše a ďalší hlodavce sa hneď od začiatku vyhnú usadzovaniu na tomto mieste, kde sa nebudú cítiť bezpečne. Plašič krtkov, hadov a hlodavcov je nastavený tak, aby tvoril vibrácie a generoval zvuk o rôznych intenzitách každých 30 sekúnd v náhodnom poradí. Poradie signálov preto nemožno u plašiča predvídať a teda nie je možné, aby si živočíchy na tieto podnety zvykli a vrátili sa. Plašič krtkov, hadov a hlodavcov dokáže ochrániť priestor až 650m2.

Návod na použitie na stiahnutie:
PDF s logom A1
Solárny odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov MOTOR VIBRASONIC M7

Dodatočné parametre

Kategória: Plašiče krtkov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
1. Druh škodnej: Krtkovia, Hady, Hraboši, pisci
2. Oblasť využitia: Vonkajšie priestory
3. Napájanie: Solárny panel
1. Typ odpudzovače: Ultrazvukový, Ultrazvukový a vibrační
2. Druh zveri: Krtkovia, Hady, Hraboši, pisci
Cieľová skupina škodcov:: krtkovia, hady, hlodavce (piskori, hraboši, myši poľné)
Vplyv na človeka:: žiadny
Vplyv na domáce zvieratá:: žiadny
Umiestnenie:: vo vonkajších priestoroch
Efektívny rozsah:: až 650 m2 vo vlhkej pôde
Napájanie:: solárne
Solárny panel:: 2V 55mA
Výkon:: 0,09 W
Rozmery:: 30 x 3 cm
Potrebujete poradiť alebo objednať?