Domček pre králiky a iné hlodavce KERBL XL 59x39x30 cm

Kód: 0744
€37,99
SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Domček pre králiky, hlodavce, bez podlahy, s dvoma vstupmi a nepriepustnou bitúmenovou strechou s rozmermi 59x39x30 cm. Ak hľadáte kvalitný drevený domček pre Vašich miláčikov, potom máme presne to, čo hľadáte. Tento atraktívny domček poskytne útulné zázemie aj úkryt, a je vhodný ako do klietky, tak aj do vonkajšieho výbehu. Domček je bez podlahy a Váš maznáčik si môže užiť vnútorný úkryt domčeka s labkami na zelenej tráve. Strecha s bitúmenovým povrchom ho spoľahlivo ochráni pred vplyvmi počasia a poskytne mu krásne tienisté miesto na odpočinok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Domček pre králiky a iné hlodavce KERBL XL 59x39x30 cm

Drevený domček pre králiky, morčatá, škrečky, činčily, osmáky s dvoma vstupmi, odolnou strechou s bitúmenovou krytinou. Vhodný do klietky alebo vonkajšieho výbehu, s ochranným náterom a rozmery 59x39x30 cm.

domček-pre-hlodavce

Vlastnosti materiálu domčeka

Domček je  vyrobený z masívneho dreva a má hmotnosť 4,5 kg, disponuje tak vysokou stabilitou. Pre ochranu pred vonkajšími vplyvmi  je  strecha domčeka pokrytá bitúmenovou krytinou. Napriek tomu odporúčame domček chrániť pred priamym dažďom. Drevený domček je povrchovo ošetrený základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať. 


Návod na montáž na stiahnutie: 
PDF s logom A1Domček pre králiky a iné hlodavce KERBL XL 59x39x30 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Domčeky pre králiky, morčatá, škrečky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?