Zateplený vyhrievaný kurín pre sliepky KERBL NO FROST

Kód: 0672
ZADARMOZADARMO €499,99 –12 %
kerbl kurnik no frost 06
€499,99 –12 % €439,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Vyhrievaný kurín s izoláciou, pre 5 sliepok, vykurovaná podlahá s termostatom (6-13°C), pozinkované dno, rozmery 146 x 74 x 82 cm. Pokiaľ hľadáte vyhrievaný kurín, tak ste tu správne. Tento drevený kurín má zabudované vykurovacie špirály do podlahy a termostat nastavený 6-13°C, takže budú mať sliepky príjemne teplo aj pri veľkom mraze. Dvojdielna stena kurína s hrúbkou 3,5 cm obsahuje izoláciu, ktorá zabráni úniku tepla a vniknutiu chladu. Vďaka vyhrievaniu sa kurín hodí aj na odchov hydiny. Kurín obsahuje znáškové hniezdo s dvoma oddielmi s výklopnou strieškou a tri bidielka. Čistenie kurína uľahčí pozinkované dno a výklopná strecha s bitúmenom, ktorá chráni kurín pred dažďom. Rozmery kurína sú 146 x 74 x 82 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zateplený vyhrievaný kurín pre sliepky KERBL NO FROST

Zateplený vyhrievaný kurín, pre 5 sliepok, vhodný aj pre odchov, termostat nastavený na 6-13°C, zabudované vykurovacie špirály v podlahe, adaptér do siete 230V, napätie 24V, dvojitá stena s izoláciou s hrúbkou 3,5 cm, pozinkované dno pre ľahké čistenie, hniezdo s dvoma oddielmi, 3 bidielka, posuvné okienko na cirkuláciu vzduchu, výklopná bitúmenová strecha, drevo ošetrené ochranným náterom, rozmery 146x74x82cm. 

Kurín ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Klady

  • Vyhrievaný kurín s izoláciou ochráni hydinu pred mrazmi
  • V kuríne bude optimálna teplota vďaka termostatu
  • Kurín je možné používať aj na odchov hydiny
  • Pozinkované dno nenasiakne tekutiny a odolá trusu
  • Výklopná bitúmenová strecha ochráni pred dažďom aj uľahčí údržbu

Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli

Rozmery kurína

Vonkajšie rozmery celého kurína sú 146 x 74 x 82 cm, a tak poskytuje pohodlie až pre 5 klasických nosníc.

kerbl-no-frost-rozmery-kurniku

Vybavenie kurína

Kurín je vybavený vonkajším znáškovým hniezdom s dvoma oddielmi a výklopnou strieškou. Vďaka tomu pozbierate vajíčka pohodlne a rýchlo. Vnútri kurína sa nachádzajú tri bidlá pre odpočinok.

kerbl-no-frost-vybava

Údržba a čistenie kurína

Čistenie kurína zvládnete hravo behom chvíľky. Strechu kurína totiž môžete ľahko otvoriť a zaistiť, aby zostala otvorená, ako dlho budete potrebovať. Kurín obsahuje tiež pozinkované dno, ktoré sa nielen ľahko čistí, ale nie je nasiakavé a neviaže pachy. Môžete ho preto ľahko umyť vodou. Údržba vykurovacieho telesa prebieha po vypojení telesa zo siete a spočíva v odstraňovaní nečistôt čistou suchou alebo jemne vlhkou handričkou.

Prístup do kurína

Kurín má dva vstupy. Väčší vstup má výklopné dvierka, ktoré slúžia ako rampa pre ľahký pohyb za do kurína. Dvierka obsahujú dva bezpečnostné zámky proti predátorom. Menšie dvierka obsahujú zámok a okienko na presvetlenie interiéru. Na bočnej strane kurína sa nachádza posuvné okienko, ktoré zaisťuje cirkuláciu vzduchu.

kerbl-no-frost-access

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín je vyrobený z dreva s ochranným náterom, ktorý je vhodné pravidelne obnovovať, aby sa predĺžila životnosť kurína. Dvojité steny kurína s hrúbkou 3,5 cm obsahujú vrstvu izolácie, ktorá chráni sliepky pred chladom zvonku a zároveň neprepúšťa teplo von z kurína. Dno kurína obsahuje zabudované výhrevné teleso, ktoré sa zahrieva na 30°C a ohrieva vzduch v kurínu na teplotu medzi 6 až 13°C. Výhrevný systém kurína disponuje termostatom, ktorý zapína vyhrievanie, keď teplota vzduchu vo vnútri kurína klesne pod 6°C a automaticky sa vypne pri teplote vzduchu 13°C. V kurínu sa tým vytvára optimálna teplota pre sliepky a zabráni sa tým zamŕzaniu kurína.

kerbl-no-frost-meteriál

Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1
Zateplený vyhrievaný kurín pre sliepky KERBL NO FROST montáž

Návod na obsluhu na stiahnutie:
PDF s logom A1
Zateplený vyhrievaný kurín pre sliepky KERBL NO FROST bezpečnostné pokyny

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené kuríny pre sliepky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 52 kg
1. Kapacita pre sliepky: 1-6
2. Počet znáškových hniezd: 2
3. Výsuvný trusník: Nie
Kapacita: 5 nosníc
Materiál: drevo
Počet znáškových hniezd: 2
Rozmery: 1460 x 740 x 820 mm
Potrebujete poradiť alebo objednať?