Škrabadlo pre mačky z EKO plastu KERBL ALEX 152x42x42 cm

Kód: 0498
€209,99
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Možnosti doručenia

Exkluzívne škrabadlo 3v1 so skrýšemi, škrabadlom a preliezacími otvormi, vhodné aj do exteriéru, rozmery 152x42x42 cm. Jedná sa o  unikátny mačací príbytok, ktorý Vašej mačke poskytne všetko, čo potrebuje. Najväčšou výhodou tohto luxusného škrabadla je jeho takmer bezúdržbové používanie a využitie v dome aj na záhrade. Je len na Vás, či Vám tento dizajnový skvost bude zdobiť Vašu predsieň, obývaciu miestnosť alebo okrašlovať exteriér terasy. Toto škrabadlo bolo špeciálne navrhnuté po dômyselnom prihliadnutí na potreby mačiek. Množstvo otvorov, ich vzájomné prepojenie, celková výška škrabadla, extra veľké skrýše a jeho rozmery robia z tohto škrabadla úplný unikát vo svojej kategórii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Škrabadlo pre mačky z EKO plastu KERBL ALEX 152x42x42 cm

Exkluzívne škrabadlo ALEX 3v1 z udržateľného Eko plastu vo vkusnom šedom prevedení, pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Tento luxusný mačací príbytok disponuje dvoma veľkými skrýšami, dvoma lehátkami, veľkou škrabacou plochou a siedmimi preliezacími otvormi. Svojou veľkosťou, vzhľadom a bezúdržbovým materiálom bezkonkurenčne patrí medzi najväčšie mačacie senzácie na trhu.


Čím sa škrabadlo 3v1 vyznačuje

Škrabadlo poslúži Vašej mačičke hneď v troch smeroch. Zabezpečí obrusovanie pazúrikov, poskytne spacie a odpočinkové zóny s možnosťou úkrytu av neposlednom rade slúži celá konštrukcia s prepojenými otvormi ako hrací prvok.

Škrabadlo pro kočky z EKO plastu KEBL ALEX 152x42x42 cm


Škrabadlo si mačka rýchlo obľúbi

S naším škrabadlom sa zavďačíte aj tým najvyberavejším a najnáročnejším mačkám. Máte mačiek viac? Žiadny problém! Škrabadlo poskytne útočisko až trom mačkám. Samostatne stojace škrabadlo môžete podľa ľubovôle ľahko presúvať a tým vybrať mačke ideálne miesto. Veľkú spokojnosť prinesie samo o sebe už len tým, že mačky môžu z výšky a z bezpečia pozorovať dianie okolo seba, tak ako to majú rady.  

Škrabadlo pro kočky z EKO plastu KEBL ALEX 152x42x42 cm (2)


Vlastnosti materiálu škrabadla

Škrabadlo pre mačky je vyrobené z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plast, 40% drevo). Nesmiernou výhodou tohto materiálu je, že dobre izoluje, je vodeodolný a bezúdržbový. Škrabadlo pre mačku vyrobené z EKO plastu je odolné proti UV žiareniu a vplyvom počasia všetkých ročných období. EKO plast sa vyznačuje tým, že sa nekrúti, nepraská a neplesniví. Tento materiál má veľmi hladký povrch, ktorý sa ľahko umýva a čistí a taktiež nevstrebáva nepríjemné pachy.


Škrabadlo zahŕňa

2x lôžko s odnímateľným vankúšom  2x veľká skrýša 7 preliezacích otvorov veľká škrabacia plocha 


Rozmery škrabadla

  • Výška: 152 cm 
  • Šírka: 42 cm 
  • Hĺbka : 42 cm 
  • Veľká skrýša : 42 x 42 x 42 cm 
  • Malá skrýša: 42 x 27 x 28 cm
  • Predný vchod : 16 x 16 cm
  • Okrúhle otvory pre vstup a výstup : O 16 cm
  • Lôžka : 38 x 26,5 cm 
  • Sisalová škrabacia plocha : 58 x 19 cm 

 

Škrabadlo ľahko zmontujete podľa priloženého návodu, montáž je veľmi jednoduchá a to vďaka vopred predvŕtaným otvorom.

Dodatočné parametre

Kategória: Veľké mačacie stromy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 17 kg
Výška: 152 cm
Šírka: 42 cm
Hĺbka: 42 cm
Velká skrýša: 42 x 42 x 42 cm
Malá skrýša: 42x 27 x 28 cm
Lôžka: 38 x 26,5 cm
Sisalová škrabacia plocha: 58 x 19 cm
Potrebujete poradiť alebo objednať?