Autoinseminátor pre prasnice KERBL A.I. BUDDY

Kód: 0875
€20,99
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Autoinseminátor pre prasnice a prasničky, s ľahkým plastovým držiakom a kotviacim hákom na pipete, farba žltá. Hľadáte vhodný spôsob ako ľahko a rýchlo inseminovať prasnicu? Žiadny problém s naším autoinseminátorom v podobe ľahkého držiaka a kotviaceho kovového háku pre inseminačnú dávku. Ľahký plastový držiak jednoducho nasadíte na chrbát prasnice a kotviaci hák podrží inseminačnú dávku, takže máte voľné ruky a môžete vykonávať ďalšie úkony. Celý proces inseminácie tak bude oveľa jednoduchší a praktický inseminátor by nemal chýbať žiadnemu správnemu chovateľovi. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Autoinseminátor pre prasnice KERBL A.I. BUDDY

Autoinseminátor na prasnice, ľahký plastový držiak, kotviaci kovový hák na pipete, rýchle a jednoduché nasadenie, farba držiaka žltá.

autoinseminator-pre-prasnice-kerbl-ai-buddy-text-1

Princíp fungovania držiaka na prasnice 

Autoinseminátor umožňuje insemináciu viacerých prasníc súčasne, čím sa šetrí čas. Plastový držiak sa nasadí na chrbát prasnice, bočnice držiaka svojim tlakom pri prasnici simulujú objatie kance. Prasnica vďaka tomuto tlaku začne nasávať inseminačnú dávku, ktorú je možné zaháknuť za kotviaci hák. Vďaka tomu má prasnica dostatok času na nasanie celej dávky, čím sa zabráni vytečeniu dávky a inseminátor tak môže zavádzať inseminačné dávky do ďalších prasníc. 

Obsah balenia:

1x ľahký plastový držiak žltej farby
1x kotviaca kovová tyč pre nádobu s inseminačnou dávkou

Dodatočné parametre

Kategória: Inseminácia prasiat
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?