Domček pre králiky s uzatvárateľnými dvierkami KERBL 36x36x40 cm

Kód: 0739
€45,99
SKLADOM (4 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Domček pre králiky s odklápacou strechou a praktickou plastovou podlahou pre ľahké čistenie, rozmery 36x36x40 cm. Ak hľadáte kvalitný drevený domček pre vašich králikov, potom máme presne to, čo hľadáte. Domček je samozrejme vhodný aj pre morčatá, činčily, osmáky a ďalšie hlodavce. Tento atraktívny domček poskytne útulné zázemie aj úkryt, a je vhodný ako do klietky, tak aj do vonkajšieho výbehu. Domček je vymazlený do posledného detailu počnúc od priestorných uzatvárateľných dvierok, odklápacej strechy s bitúmenovým povrchom so strešnou fixáciou a plastovej podlážky, ktorá uľahčí čistenie. V neposlednom rade má domček vyvýšené nôžky, ktoré zaistia odvetrávanie podlahy a ochránia domček pred vlhkosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Domček pre králiky s uzatvárateľnými dvierkami KERBL 36x36x40 cm

Drevený domček pre králiky, morčatá, škrečky, činčily, osmáky s uzatvárateľnou vstupnou rampou, odklápacou strechou s odolným povrchom, vyvýšenými nôžkami proti vlhkosti, a s plastovou podlahou pre ľahké čistenie. Vhodný do klietky alebo vonkajšieho výbehu s ochranným náterom, s rozmermi 36x36x40 cm.

Domček ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Ne 8 - 18 hodín).

domček-pre-kralika_1

Vlastnosti materiálu domčeka

Domček je vyrobený z masívneho dreva a má hmotnosť 5 kg, disponuje tak vysokou stabilitou. Na zaistenie odvetrávania podlahy, je domček umiestnený na štyroch vyvýšených nožičkách. Pre ochranu pred vonkajšími vplyvmi je strecha domčeka pokrytá bitúmenovou krytinou. Napriek tomu odporúčame domček chrániť pred priamym dažďom. Drevený domček je povrchovo ošetrený základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.


Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1Domček pre králiky s uzatvárateľnými dvierkami KERBL 36x36x40 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Domčeky pre králiky, morčatá, škrečky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?