Kančí pach na zisťovanie ruje KERBL, 250 ml

Kód: 0874
€13,99
SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Kančí pach v spreji, na detekciu ruje u prasníc a povzbudenie váhavých kancov, na aplikáciu na zvieratá, s objemom 250 ml. Pokiaľ nemáte v chove ošípaných žiadneho kanca a chcete zistiť ruji u prasníc na vykonanie inseminácie, máme pre Vás tento revolučný sprej. Sprej obsahuje kančí pach, ktorý pôsobí ako stimulant u prasníc a v období ruje spôsobuje reflex nehybnosti. Vďaka tomuto reflexu zistíme vhodné prasnice na insemináciu alebo na zapustenie. Ďalej je možné použiť kančí pach na stimuláciu váhavých kancov s nižším libidom pre ich povzbudenie. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kančí pach na zisťovanie ruje KERBL, 250 ml

Sprej s kančím pachom, na detekciu ruje pri prasniciach, na povzbudenie váhavých kancov, na aplikáciu na zvieratá, objem 250 ml.

Klady

  • Skvelý spôsob ako odhaliť ruji pri prasniciach
  • Povzbudia aj váhavé kance k skoku
  • Naozaj jednoduchá aplikácia
  • Reflex nehybnosti zistíte behom chvíľky 

Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 

Cieľový organizmus

Sprej s kančí pachom je určený pre prasnice na detekciu ruje, pre prasničky na podporu ruje a pre váhavých kancov, ktorých chceme podporiť ku skoku.

Spôsob aplikácie

Aby sa dostavil žiadaný reflex nehybnosti v ruji, je nutné aplikovať sprej priamo na oblasť rypáka prasnice. Keď sa dostaví reflex nehybnosti je prasnica pripravená na párenie a ošetrovateľ môže vykonať insemináciu, alebo k nej priviesť kanca. Sprej je možné aplikovať aj na kance, ktorí majú znížené libido, nie sú veľmi priebojné a dominantné. Po aplikácii spreja sa kanec vybudí a je schopný skoku. 

Dodatočné parametre

Kategória: Inseminácia prasiat
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?