Šklbačka hydiny na vŕtačku JOSAS JO15 - 15 šklbacích prstov, určené na sliepky, husi, kačice, morky

Kód: 0601
€74,99 –4 %
JOSAS JO15
€74,99 –4 % €71,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Šklbačka na vŕtačku na sliepky, kačky, husi a morky, 30-40ks hydiny za hodinu, 15 ks šklbacích prstov s dĺžkou prsta 81mm. Pokiaľ hľadáte šklbačku hydiny s výborným pomerom ceny a výkonu, potom nemôžete vybrať lepšie. Táto osvedčená šklbačka hydiny Vám ušetrí hodiny namáhavej práce a už ju nikdy nebudete chcieť dať z ruky. Kvalitné šklbacie prsty vyrobené z prírodného kaučuku Vám zaistia dokonalé ošklbanie hydiny bez poškodenia kože. Základom úspechu je správne sparenie hydiny a potom si už budete užívať ľahké šklbanie vodnej i hrabavej hydiny, ktoré pobežia ako po masle. Táto kompaktná šklbačka na vŕtačku je veľmi odolná a ľahko umývateľná, takže Vám bude slúžiť dlhé roky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Šklbačka hydiny na vŕtačku JOSAS JO15

Šklbačka vhodná pre stredne veľkú aj väčšiu vodnú a hrabavú hydinu. Šklbací valec je vybavený 15ks šklbacích prstov s dĺžkou prsta 81mm. Kapacita šklbania je 30–40ks hydiny za hodinu podľa druhu hydiny.

Inštalácia šklbačky hydiny na vŕtačku

Pre správne využitie výrobku je potrebné upevniť do zariadenia (odporúča sa vŕtačka - nie je súčasťou balenia), ktoré bude s výrobkom otáčať. Zariadenie, ktoré bude využité na otáčanie, odporúčame upevniť k pracovnej ploche (napríklad k stolu pomocou upínacích objímok či svoriek) viď obrázok nižšie.


Príprava pred šklbaním

Pred šklbaním je nutné hydinu správne spariť viď orientačná tabuľka nižšie. Neprekračujte teplotu a dobu ponorenia hydiny. Dlhší čas ponorenia môže spôsobiť varenie niektorých častí mäsa a kože a to môže spôsobiť pri šklbaní problém. Uvedené časy sú orientačné a doručujeme v priebehu sparenia hydiny ručne kontrolovať možnosť jednoduchosti šklbania peria.

Optimálna dĺžka sparenia hydiny pred šklbaním 


Ako správne šklbať

Stredne veľkú hydinu (napr. sliepky, kačky) je odporúčané držať za nohy a spúšťať pozdĺž rotujúceho valca, väčšiu hydinu (napr. husi, morky) pokladať na šklbačku a cez valec prevaľovať vždy časť, ktorú budete chcieť ošklbať. Viac inšpirácie viď video nižšie.


Návod na obsluhu na stiahnutie:
PDF s logom A1Šklbačka hydiny na vŕtačku JOSAS JO15

 

Dodatočné parametre

Kategória: Šklbačky na vŕtačku
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
1. Typ šklbačky: Na vŕtačku
2. Druh hydiny: Sliepky, husi, kačice, morky
1. Druh hydiny: Sliepky, husi, kačice, morky
Potrebujete poradiť alebo objednať?