Klietka pre prepelice GAUN 32210 dvojposchodová

Kód: 0440
ZADARMOZADARMO
0440 I
€310,99
SKLADOM (4 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Klietka pre prepelice, chov 40 až 48 ks prepelíc, 2 poschodová klietka s 8 oddiely, zásobníky na vajcia, kŕmidlo a napájačky, 104,5x58,5x90 cm. Jedná sa o praktickú klietku pre prepelice s možnosťou rozšírenia o ďalšie poschodia. Dvojposchodová klietka s ôsmimi oddielmi o rozmeroch 25 x 44 x 26 cm ponúkne prepeličkám bezpečné zázemie. Prepelice budú mať po celý deň prístup k jedlu a pitiu vďaka korýtku na krmivo a napájačke s prívodom vody z 8l zásobníka. Každý chovateľ určite ocenia znáškové zásobníky, z ktorých si len jednoducho odoberiete čisté vajcia bez toho, aby ste museli chov prepelíc akokoľvek narušovať. Perfektné je, že ak by sa Váš chov do budúcnosti rozrástol, stačí klietku rozšíriť pomocou prídavných klietok až na 4 poschodia. Klietka sa ľahko udržujete v čistote pomocou výsuvných trusníkov umiestnených pod každým poschodím klietky. Klietka vyrobená z pozinkovanej ocele Vám bude robiť radosť niekoľko rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klietka pre prepelice GAUN dvojposchodová

Klietka na prepelice vhodná na chov pre 40 až 48 ks prepelic s rozmermi 104,5 x 58,5 x 90 cm. Jedná sa o 2poschodovú klietku s 8 oddielmi, ktorá je vybavená znáškovými zásobníkmi na prepeličie vajcia, kŕmidlom a napájačkami s prívodom vody z 8 litrového zásobníka.

Klietku pre prepelice jednoducho zložíte pomocou obrázkového návodu.
Táto kompletná klietka na chov prepelíc obsahuje okrem iného aj trusníky, kŕmidlá a napájačky a teda nie je potrebné nič ďalšie dokupovať.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185  (Po-Ne 8 - 18 hodín).


Rozmery klietky pre prepelice

Rozmery zložené klietky pre prepelice vrátane nožičiek, zásobníka na vodu, kŕmidiel a znáškových zásobníkov sú 104,5 x 58,5 x 90 cm.
Rozmery jednotlivých oddielov klietky sú: 25 x 44 x 26 cm (vnútorné steny možno v prípade potreby vybrať).
Jeden oddiel je vhodný pre 4-5 prepeličích samíc + jedného samca. Celkom je teda dvojposchodová klietka s ôsmimi oddielmi vhodná na chov až 48 ks prepelíc.

Klietka pre prepelice je možné stohovať pomocou prídavných klietokdo výšky štyroch poschodí s kapacitou až pre 96 ks prepelíc.


Systém kŕmenia a napájania

Klietka je vybavená závesnými kŕmidlami vyrobenými z pozinkovanej ocele. Prepeličkám je samozrejme prístupná automatická napájačka, ktorá poskytuje bezproblémový a hygienický spôsob napájania prepelíc vo vnútri klietky. Voda do automatických napájačiek je privádzaná pomocou systému hadíc. Napájačky sú vždy pre dva oddiely spoločné.


Znáškový zásobník na prepeličie vajcia

Sklon základne zaistí samovoľné skotúľanie vajec do znáškového zásobníka. Nebudete teda musieť riešiť poškodené či popraskané vajcia, vajcia pokryté stolicou alebo hľadať zabudnuté vajcia v klietke. Čisté a nepoškodené vajcia iba jednoducho odoberiete z znáškového zásobníka bez toho, aby ste museli rušiť prepelice a celkovo ušetríte čas pri zbere vajec.


Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDFKlietka pre prepelice GAUN dvojposchodová

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drôtené klietky pre prepelice
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 29 kg
1. Kapacita pre prepelice: 30 - 60 ks
Potrebujete poradiť alebo objednať?