Kurín pre sliepky GAUN 10320 BUDAPEST

Kód: 0560
ZADARMOZADARMO
GAUN budapest kurnik
€349,99
SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Kurník pre sliepky, pre 6-8 nosníc, 2 vonkajšie znáškové hniezda, výsuvný trusník pre ľahké čistenie, rozmery: 1710 x 810 x 1100 mm. Ak hľadáte kvalitný drevený kurník pre 6 sliepok, potom máme presne to, čo hľadáte. Kurník s bicyklom a dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami, ktoré poskytnú zázemie a Vám možnosť ľahkého zberu vajec. Sliepky majú do kurníka pohodlný prístup cez vysúvacie dvierka a po naklonenej protišmykovej rampe. Kurník je umiestnený vo vrchnej časti výbehu a tým sa plocha výbehu maximalizuje. Zároveň odolné smrekové drevo zaisťuje stabilitu a pevnosť celého kurníka. Pri čistení kurníka určite oceníte vysúvateľné dno, ktoré sa ľahko čistí aj vďaka svojmu kovovému povrchu, ten zamedzuje vsakovaniu tekutín. Tento kurník disponuje unikátnym systémom otvárania a zatvárania, kedy nemusíte vstupovať do výbehu, aby ste sa zavreli sliepky, stačí iba zatiahnuť za vonkajšie madlo. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurín pre sliepky GAUN BUDAPEST 

Drevený kurín s výbehom, pre 6-8 ks nosníczo smrekového drevavodotesná strecha, bočné priestorné dvierka, výsuvné dno pre ľahké čistenie, 2 vodotesné znáškové hniezda, uzatváratelné vnútorné dvierka s madlom, 1 vnútorná hrada, bočné vyklápacie dvierka na výbehu, velké predné dvierka pre ľahký prístup, rozmery 1710x810x1100 mm

Kurín ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať tel. č. 
+421 944 712 185  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína sú 1710 x 810 x 1100 mm, a tak poskytuje pohodlie pre 6 – 8 klasických nosníc. Navyše je kurín v atraktívnej bielo-červenej farbe. Jeho skvelé rozvrhnutie priestoru poskytuje dostatok miesta, ako vo vnútri kurína, tak aj v maximálne využitom výbehu pre nosnice.

gaun-budapest-rozmer

Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky je vybavený hradami pre nočný oddych sliepok. Súčasťou kurína sú tiež dve vonkajšie kukane, v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a pokoja na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché, pretože na ich vyzdvihnutie stačí len zdvihnúť strechu znáškových hniezd. Zároveň nehrozí, že by do kurína zatieklo, pretože má vodotesnú strechu.

Údržba a čistenie kurína

Čistenie kurína zvládnete hravo behom chvíľky vďaka výsuvnému trusníku. Tiež čistenie znáškového hniezda nebude problém, vďaka výklopnej strieške.

Prístup do kurína

Pre ľahký prístup je kurín vybavený hneď dvoma dvierkami. Jedny dvierka sú umiestnené z prednej strany kurína, druhé z bočnej strany, ktoré sa uzatvárajú pomocou skvelého systému vonkajšieho madla, a preto nebudete musieť vchádzať do výbehu otvoriť a zavrieť sliepky v kurníku. Samotný výbeh je vybavený dvoma dvierkami, veľké pre Váš ľahký prístup na výmenu kŕmenia a vody a druhé malé bočné sklápacie, ktoré slúžia na vypustenie sliepok z výbehu.

gaun-budapest-duo_02

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín vyrobený zo smrekového dreva má hmotnosť cca 30 kg, a tak zaisťuje veľkú stabilitu. Kurín nie je zateplený. Na ochranu proti slnečnému žiareniu je strecha kurína aj znáškových hniezd pokrytá asfaltovou krytinou. Napriek tomu odporúčame kurín umiestniť pod prístrešok, aby bol chránený pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevený kurín je povrchovo ošetrený základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDFKurín pre sliepky BUDAPEST - 10320

Dodatočné parametre

Kategória: Kuríny pre sliepky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 33 kg
1. Kapacita pre sliepky: 6-12
2. Počet znáškových hniezd: 2
3. Výsuvný trusník: Áno
Kapacita: 6 - 8 nosníc
Materiál: smrekové drevo
Počet znáškových hniezd: 2
Počet bidiel: 1
Rozmery: 1710 x 810 x 1100 mm
Potrebujete poradiť alebo objednať?